اخبار ستادی - آرشیو

برای تقویت باورپذیری دانشجویان نسبت به معروفات تلاش می کنیم
دکتر غفاری :

برای تقویت باورپذیری دانشجویان نسبت به معروفات تلاش می کنیم گالری

دکتر غفاری در ششمین نشست کارگروه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر با مهم خواندن میزان اثرگذاری دانشگاه ها در جامعه گفت: تمامی اهتمام و تلاش های ما باید این باشد تا باورپذیری نسبت به معروفات را در این بستر برای دانشجویان فراهم کنیم.

ادامه مطلب
ایجاد تعامل مطلوب بین وزارت علوم و سایر دستگاه‌ها در ورود عالمانه به بحث آسیب‌های اجتماعی
دکتر غفاری در آیین رونمایی از دو دستاورد هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم مطرح کرد:

ایجاد تعامل مطلوب بین وزارت علوم و سایر دستگاه‌ها در ورود عالمانه به بحث آسیب‌های اجتماعی گالری

دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در آیین رونمایی از دو دستاورد هنری این معاونت، در زمینه «تولید مجموعه پویانمایی» و «تولید مجموعه استندآپ کمدی» با محوریت موضوعی اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی، گفت: امروزه تعامل خوبی بین وزارت علوم، سایر دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها، در جهت ورود عالمانه به بحث آسیب‌های اجتماعی ایجادشده است.

ادامه مطلب
نشست مشترک با حضور معاونان، مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه ۵کشور

نشست مشترک با حضور معاونان، مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه ۵کشور

نشست مشترک معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه پنج کشور، روز یکشنبه، بیست و سوم تیرماه با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.

ادامه مطلب
وجود دانشگاه های دخترانه یک فرصت تلقی می شود
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم:

وجود دانشگاه های دخترانه یک فرصت تلقی می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در اولین نشست رٶسا، معاونان فرهنگی اجتماعی و دانشجویی فرهنگی دانشگاه های دخترانه کشور گفت: وجود دانشگاه های دخترانه در کنار سایر دانشگاه ها یک فرصت تلقی می شود.

ادامه مطلب
نشست رؤسا، معاونین فرهنگی و اجتماعی و دانشجویی، فرهنگی دانشگاههای دخترانه کشور
دانشگاه الزهراء(س) میزبان:

نشست رؤسا، معاونین فرهنگی و اجتماعی و دانشجویی، فرهنگی دانشگاههای دخترانه کشور گالری

معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) " نشست رؤسا، معاونین فرهنگی و اجتماعی و دانشجویی، فرهنگی دانشگاههای دخترانه کشور"را در روز سه شنبه ۱۸ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن کنفرانس سپیده کاشانی مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا(س) برگزار کردند.

ادامه مطلب
پنل هم‌اندیشی «تحلیل وضعیت اجتماعی و فرهنگی و ارتباط آن با تحریم» برگزار شد

پنل هم‌اندیشی «تحلیل وضعیت اجتماعی و فرهنگی و ارتباط آن با تحریم» برگزار شد

نشست هم‌اندیشی با موضوع «تحلیل وضعیت اجتماعی، فرهنگی دانشگاه‌ها و ارتباط آن با تحریم»، به عنوان دومین نشست تخصصی ذیل نشست هم‌اندیشی رؤسای دانشگاه‌ها امروز دوشنبه ۱۷ تیرماه با سخنرانی غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا(س) و جمال عرف، معاون سیاسی وزارت کشور برگزار شد.

ادامه مطلب