اخبار ستادی - آرشیو

پوستر سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور رونمایی شد

پوستر سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور رونمایی شد گالری

طی مراسمی با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پوستر سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی شد.

ادامه مطلب
رونمایی از نرم افزار های جزء سی قرآن کریم (واقعیت افزوده) آموزش نماز و پیامبران اولوالعزم دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان
با حضور معاون فرهنگی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در بخش دانشگاهی نمایشگاه قران کریم انجام شد:

رونمایی از نرم افزار های جزء سی قرآن کریم (واقعیت افزوده) آموزش نماز و پیامبران اولوالعزم دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان گالری

طی مراسمی در بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن کریم از نرم افزار های جزء سی قرآن کریم (واقعیت افزوده)، آموزش نماز و پیامبران اولوالعزم تولید شده توسط دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان رونمایی شد.

ادامه مطلب
بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گالری

دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی منطقه ۱ کشور از بخش دانشگاهی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کرد.

ادامه مطلب
تقدیر معاون فرهنگی و اجتماعی از اقدامات دانشگاه فرهنگیان در مسئولیت بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن

تقدیر معاون فرهنگی و اجتماعی از اقدامات دانشگاه فرهنگیان در مسئولیت بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن

دکتر غلامرضا غفاری با اشاره به مسئولیت دانشگاه فرهنگیان در بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن کریم، تصریح کرد: با توجه به نقش، ماموریت و رسالت های دانشگاه فرهنگیان که نوع تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارد و دستاوردهای علمی و آموزشی بسیاری که از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان وجود دارد، یقین داریم که امسال شاهد رشد بخش دانشگاهی در نمایشگاه قرآن هستیم.

ادامه مطلب
جشنواره ملی هنرهای دیجیتال به‌عنوان پل ارتباطی هنرمندان و جامعه عمل خواهد کرد
دکتر غلامرضا غفاری:

جشنواره ملی هنرهای دیجیتال به‌عنوان پل ارتباطی هنرمندان و جامعه عمل خواهد کرد

رئیس نخستین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال در جلسه مشترک اعضای شورای سیاست‌گذاری و ستاد برگزاری تاکید کرد: مهم‌ترین دستاورد نخستین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال می‌تواند تشویق نهادها و دستگاه‌های اجرایی به همکاری و تعامل با هنرمندان در خلق و بهره‌برداری از ظرفیت‌های عظیم هنرهای دیجیتال در عرصه اجتماع باشد.

ادامه مطلب
نباید از آموزه‌های قرآنی در حوزه تدبر و تأمل غفلت کرد
دکتر غفاری در آیین گشایش بخش دانشگاهی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم:

نباید از آموزه‌های قرآنی در حوزه تدبر و تأمل غفلت کرد

دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: وقتی درباره آموزه‌های قرآنی صحبت می‌کنیم، دانشگاه عرصه مهمی برای این امر است؛ چرا که استعداد‌های خوبی در این عرصه وجود دارد، اما نباید از آموزه‌های قرآنی در حوزه تدبر و تأمل غفلت کرد.

ادامه مطلب
جلسه کمیته علمی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی  برگزار شد

جلسه کمیته علمی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی برگزار شد گالری

این جشنواره با مشارکت و همکاری سازمان امور اجتماعی کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و انجمن‌های علمی مرتبط، به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار می شود.

ادامه مطلب