آرشیو اخبار

پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.

ادامه مطلب
عضو حقوقدان کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه شهید  چمران در سمت خود ابقا شد

عضو حقوقدان کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه شهید چمران در سمت خود ابقا شد

در حکمی از سوی دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر حسین ایزدی عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی به مدت یک سال دیگر به عنوان عضو حقوقدان کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی ابقاء شد.

ادامه مطلب
یادداشتی از دکتر کوهی رستمی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز؛  آلودگی اطلاعات کرونایی: نوشیدن آب از شیلنگ آتش ­نشانی!

یادداشتی از دکتر کوهی رستمی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز؛ آلودگی اطلاعات کرونایی: نوشیدن آب از شیلنگ آتش ­نشانی!

دکتر منصور کوهی رستمی عضو هیات علمی و هسته مشاوره اجتماعی- فرهنگی ستاد مقابله با بیماری کرونا دانشگاه شهید چمران اهواز در یادداشتی عنوان کرد: به نظر می­ رسد در دنیای امروز برای تصمیم ­گیری درست با کمبود اطلاعات مواجه نیستیم، بلکه با کمبود توجه به اطلاعات مواجهیم.

ادامه مطلب
یادداشتی از دکتر جهانی‌فر، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز؛  بحران کرونا و فرصتی برای آشتی با یار مهربان

یادداشتی از دکتر جهانی‌فر، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز؛ بحران کرونا و فرصتی برای آشتی با یار مهربان

دکتر مجتبی جهانی فر عضو هیات علمی و هسته‌ی مشاوره‌ی اجتماعی- فرهنگی ستاد مبارزه با بیمار کرونا در دانشگاه شهید چمران اهواز در یادداشتی یادآوری کرد که این زمان و این بحران فرصتی را فراهم کرده است تا دست به توسعه فکری خود بزنیم و این توسعه میسر نخواهد شد مگر با روی آوردن به یار مهربان، همان رفیق کهن ما انسان ها که در دیار ما ایران با آن قهر کرده ایم و کم کم می رود که فراموش شود...

ادامه مطلب
یادداشتی از دکتر الهام پور، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز؛  کروناویروس یک مخاطره طبیعی و بازاندیشی نظام آموزشی

یادداشتی از دکتر الهام پور، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز؛ کروناویروس یک مخاطره طبیعی و بازاندیشی نظام آموزشی

دکتر حسین الهام پور عضو هیات علمی و هسته‌ی مشاوره اجتماعی- فرهنگی ستاد مبارزه با بیماری کرونا دانشگاه شهید چمران اهواز در یادداشتی عنوان کرد: شیوع کرونا یک مخاطره طبیعی است که می توان با آموزش با آن روبرو شد و شدت آثار مخرب آ‌‌ن‌را به حداقل رساند؛ از سوی دیگر نظام آموزشی در این مورد، توانمندی بسیاری دارد که از آن غافل شده ایم.

ادامه مطلب
دکتر امان‌پور عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز تاکید کرد:  اثر ویروس مسری کرونا بر ناوگان حمل و نقل عمومی

دکتر امان‌پور عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز تاکید کرد: اثر ویروس مسری کرونا بر ناوگان حمل و نقل عمومی

عضو هیئت علمی و هسته‌ مشاوره اجتماعی- فرهنگی ستاد مبارزه با بیماری کرونا در دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: ناوگان حمل و نقل که به دو دسته باری و مسافری تقسیم می شود شدیدا تحت تاثیر شیوع بیماری های واگیر دار و در حال حاضر ویروس کرونا است.

ادامه مطلب
یادداشتی از دکتر نعامی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران: توصیه در خانه بمانیم بیانگر نقش خانواده در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا است

یادداشتی از دکتر نعامی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران: توصیه در خانه بمانیم بیانگر نقش خانواده در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا است

دکتر عبدالزهرا نعامی عضو هیات علمی و هسته مشاوره اجتماعی- فرهنگی ستاد مبارزه با بیماری کرونا دانشگاه شهید چمران اهواز در یادداشتی عنوان کرد: توصیه مهم در خانه بمانیم بیانگر اهمیت و نقش خانواده در پیشگیری و کنترل این بیماری است.

ادامه مطلب
دکتر قائدی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز تشریح کرد:  پراکنش فضایی ویروس کرونا ۲۰۱۹ در ایران

دکتر قائدی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز تشریح کرد: پراکنش فضایی ویروس کرونا ۲۰۱۹ در ایران

عضو هیات علمی و هسته مشاوره بررسی های محیطی و بوم شناختی ستاد مقابله با بیماری کرونا دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: با توجه به مدت زمان حیات ویروس و روش انتشار آن که از طریق فرد آلوده است، مهمترین روش پیشگیری از ابتلا و انتشار ویروس، کاهش تماس افراد با یکدیگر و رعایت نکات بهداشتی پس از تماس با سطوح احتمالا آلوده است.

ادامه مطلب
یادداشتی از دکتر اندایش، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با موضوع «فرصت‌های اقتصادی - اجتماعی شیوع کرونا در کشور»

یادداشتی از دکتر اندایش، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با موضوع «فرصت‌های اقتصادی - اجتماعی شیوع کرونا در کشور»

دکتر یعقوب اندایش عضو هیات علمی و هسته مشاوره اقتصادی و اجتماعی ستاد مقابله با بیماری کرونا دانشگاه شهید چمران اهواز در یادداشتی فرصت های اقتصادی- اجتماعی شیوع بیماری کرونا در کشور را تشریح کرد.

ادامه مطلب