نشست صمیمی رئیس دانشگاه و مسئول نهاد رهبری با دانشجویان دانشگاه شاهد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۵۱ کد : ۶۹۰۶۵ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۳
نشست رئیس دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با دانشجویان روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در مسجد پیامبر اعظم (صلی الله و علیه و آله و سلم) دانشگاه شاهد برگزار شد.
نشست صمیمی رئیس دانشگاه و مسئول نهاد رهبری با دانشجویان دانشگاه شاهد

در این نشست صمیمی ابتدا حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ایراد سخن نمود. ایشان ضمن معرفی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به تشریح برخی از فعالیت ها و برنامه های این نهاد در دانشگاه پرداخت و در ادامه سخنان خود با بیان روایاتی از ائمه معصومین (سلام الله علیها) به ضرورت اعتماد و همدلی آحاد مختلف ملت در جامعه و به تبع آن در بین دانشگاهیان دانشگاه جهت زمینه سازی ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) تاکید نمود.

دکتر چلداوی رئیس دانشگاه در سخنان خود ضمن خوش آمدگویی به دانشگاهیان دانشگاه به جهت حضور مجدد در دانشگاه پس از وقفه ای که به جهت شیوع ویروس کرونا در کشور ایجاد شد، به بیان خاطره ای از دوران دانشجویی خود پرداخت و با اشاره به ضریب هوشی و توانایی علمی بالای دانشجویان ایرانی در کل جهان بیان داشت: شما دانشجویان باید قدر این توانایی و نعمت خدادادی را بدانید و خدا را شاکر باشید و باید دست در دست هم بدهیم و دانشگاه شاهد را به جایگاه واقعی خود که مغفول مانده است، برسانیم.

ایشان در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: شما دانشجویان محترم می توانید مشکلات و مسائل مختلف دانشگاه را با بنده و همچنین تمامی مدیران دانشگاه مطرح نمایید و این مسائل را مطالبه کنید، تا انشاالله با کمک همدیگر بتوانیم به رشد و تعالی دانشگاه و کشور کمک نماییم و موانع ظور امام عصر (عج) را بر طرف کنیم.

کلید واژه ها: دانشگاه شاهد نشست صمیمی دانشجویان با رئیس دانشگاه شاهد نشست صمیمی


نظر شما :