اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری چهاردهمین جشنوارۀ بین ‌المللی حرکت برگزار شد

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۶ کد : ۶۸۵۱۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره حرکت
تعداد بازدید:۳۰۳
اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری چهاردهمین جشنوارۀ بین ‌المللی حرکت؛ ویژۀ آثار و دستاوردهای اتحادیه ها و انجمن‌های علمی دانشجویی در دورۀ جدید، روز چهارشنبه، ۳۱ فروردین با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایر اعضای شورا برگزار شد.
اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری چهاردهمین جشنوارۀ بین ‌المللی حرکت برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف، در این‌ جلسه که موضوع آن برگزاری نمایشگاه آثار و دستاوردهای اتحادیه ها و  انجمن‌های علمی به‌عنوان یکی از بخش‌های جشنواره بود؛ دبیرعلمی، دبیر بخش بین‌الملل و مسئول دبیرخانۀ مرکزی چهاردهمین جشنواره حرکت در گزارش‌های جداگانه، روند و مراحل اجرایی آن را تشریح و اعضای شورای سیاست‌گذاری با بیان نظرات و تجربیات خود از ادوار پیشین، راهکارهای پیشنهادی را برای هرچه ‌باشکوه‌تر برگزارشدن این دوره از جشنواره بیان کردند 
چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت که همراه با نمایشگاهی از آثار و دستاوردهای اتحادیه ها و انجمن‌های علمی از اول تا سوم خردادماه سال‌جاری در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. تاکنون ۱۸۰۰ اثر از بخش های ملی و بین المللی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
معاونین فرهنگی و اجتماعی، پژوهشی، فناوری و نوآوری، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی و رئیس ادارۀ علمی و فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین معاون فرهنگی دانشگاه تهران از اعضای این شورا هستند.


( ۴ )

نظر شما :