طی حکمی

سرپرست جدید اداره کل فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه پیام نور منصوب شدند

۲۰ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۹ کد : ۶۶۲۳۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۸
سرپرست جدید اداره کل فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه پیام نور منصوب شدند
به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر ابراهیم تقی زاده سرپرست دانشگاه پیام نور؛ د دکتر مهدی محمدی به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور منصوب شدند.
دکتر علم الهدی مشاور سرپرست دانشگاه پیام نور در مراسم تکریم و معارفه، ضمن تقدیر از زحمات دکتر ناصر محمدی مدیرکل پیشین فرهنگی و اجتماعی گفت: حوزه معاونت فرهنگی یکی از بخش های محوری دانشگاه به شمار می رود و از آنجا که توجه به ابعاد فرهنگی و اجتماعی دانشجویان نیز همواره در بیانات مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار می گیرد، وظیفه دانشگاهیان و به ویژه دانشگاه پیام نور برای توجه به این بخش، بسیار مهم و خطیراست.
وی ضمن قدردانی از دکتر مهدی محمدی برای پذیرش این مسئولیت افزود: اداره کل فرهنگی مهم ترین بخش حوزه معاونت فرهنگی است و می تواند در پیشبرد اهداف و افزایش مشارکت دانشجویان نقش بسیار موثری ایفا نماید.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور:
ضرورت حفظ امانت و دغدغه مندی در دوران تصدی مدیریتی

حجت الاسلام والمسلمین نبوی بر ضرورت حفظ امانت و دغدغه مندی در طول دوران تصدی مدیران تاکید کرد و افزود: پست های مدیریتی امانتی است که به مدیران سپرده می شود تا منشاء خدمات خیر و موثر برای مردم و کشور باشند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید در دانشگاه پیام نور افزود: حوزه فرهنگی و نظارتی، دو رکن مهم دانشگاه به شمار می روند که نقش بسیار مهمی در ایجاد امید، انگیزه، شور، نشاط بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه خواهند داشت.


معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور:
جهاد فرهنگی باید به موازات جهاد علمی صورت گیرد
دکتر حیدر جهان بخش بر لزوم جهاد فرهنگی به موازات جهاد علمی تاکید کرد و با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر وجود فرصت های کم نظیر در حوزه های فرهنگی و رشد قابل توجه دانشگاهیان در این حوزه، گفت: امروز نسل های جوان نسبت به موضوعات فرهنگی، اجتماعی دقیق تر و حساس تر هستند و این مسئله اتفاق بزرگی است که مسئولیت دانشگاهیان را برای تولید محتواهای مورد نیاز این جوانان و همچنین فراهم سازی بسترهای مشارکت بیشتر آنها در فعالیت های فرهنگی ، دو چندان کرده است.
سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در مراسم تکریم و معارفه افزود: افتخاری بزرگ است که دانشگاه پیام نور از ظرفیت غنی در این حوزه برخوردار است و اساتید این دانشگاه علاوه بر اینکه بازوان علمی آن هستند، در حوزه جهاد فرهنگی نیز کارامد هستند.


سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی:
لزوم اجرای فعالیت های فرهنگی با رویکرد عمیق اسلامی و انقلابی با شیوه ای تحول آفرین

دکتر مهدی محمدی بر لزوم اجرای فعالیت های فرهنگی با رویکرد عمیق اسلامی و انقلابی و با شیوه ای تحول آفرین تاکید کرد و گفت: در برهه ای به سر می بریم که دوران کارهای پرزرق و برق و بدون عمق به پایان رسیده است و برای آگاهی جوانان و دانشجویان این مرز و بوم نیازمند اجرای فعالیت های فرهنگی به شکلی صحیح، زیبا و با رویکرد عمیق اسلامی هستیم.
سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی در مراسم معارفه افزود: برای دستیابی به یک جبهه فرهنگی متحد در دانشگاه، نیازمند بهره مندی از تمامی ظرفیت های دانشگاه در مقام استاد، کارمند و دانشجو هستیم.
وی افزود: دانشگاه پیام نور بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور و سرآمد در حوزه آموزش است که می تواند در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز سرآمد و الگو باشد.
گفتنی است، در پایان مراسم، با اعطای حکم، دکتر مهدی محمدی به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی منصوب شدند.
دکتر مهدی محمدی  عضو علمی و دکترای مدیریت دولتی بوده و سابقه فعالیت اجرایی به عنوان معاون مدیرت طرح و برنامه دانشگاه صنعتی اصفهان، معاون هماهنگ کننده بسیج اساتید دانشگاه اصفهان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان، عضو فعال کانون نخبگان جوان استان اصفهان، مشاور جهان مدیرعامل بانک سپه استان اصفهان، عضو شورای بسیج اساتید استان اصفهان، معاون فرهنگی موسسه آموزشی پژوهشی شهدای جهاد علمی، مدیرعامل موسسه خیریه فرهنگی دانشجویی شهید بهشتی اصفهان، عضو شورای تخصصی آموزشی پژوهشی رشته مدیریت در دانشگاه پیام نور استان اصفهان، مشاور فرهنگی و دبیر کمیته انضباطی رئیس دانشگاه اصفهان، عضو یهات موسسه صندوق قرض الحسنه دانشجویی کوثر در شهر اصفهان، تدریس و فعالیت علمی فرهنگی در کشور افغانستان و ... را در کارنامه خود دارد./ ایراندوست
 
 

نظر شما :