همزمان با روز دانشجو صورت گرفت:

بازدید معاون اول رئیس‌جمهور، از مجتمع خوابگاه‌های دانشگاه تهران

۱۶ آذر ۱۴۰۰ | ۰۰:۲۳ کد : ۶۵۲۹۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی گزارش تصویری
تعداد بازدید:۱۰۵
معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر علوم و رئیس دانشگاه تهران همزمان با روز دانشجو، از مجتمع خوابگاه‌های دانشگاه تهران بازدید کردند.
بازدید معاون اول رئیس‌جمهور، از مجتمع خوابگاه‌های دانشگاه تهران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر محمد مخبر دزفولی، معاون اول رئیس‌جمهوری، دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم و دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران امشب در ابتدای بازدید از کوی دانشگاه تهران بر مزار شهید گمنام آرمیده در کوی دانشگاه حاضر شدند و به مقام شهدا ادای احترام کردند.

دکتر مخبر دزفولی در ادامه حضور در کوی دانشگاه، در جریان گزارش تجهیز محل سکونت و طبقات بلوک‌های کوی دانشگاه قرار گرفت.

تجهیز و نصب ۲۰ هزار مترمکعب موکت و پرده در اتاق‌های کوی، بازسازی و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه خواهران، بازسازی زمین چمن مصنوعی خوابگاه پسران، نوسازی سیستم‌های روشنایی محوطه کوی و زمین‌های ورزشی، بازسازی و تعمیر اساسی موتورخانه‌ها و سیستم گرمایشی و تأمین اقلام ضروری زندگی خوابگاهی نظیر یخچال و اجاق گاز، از جمله اقدامات انجام‌شده در جهت آماده‌سازی و بهسازی کوی دانشگاه تهران است.

این اقدامات با حمایت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، عملیاتی شده است.

در بازدید معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر علوم و رئیس دانشگاه تهران از کوی دانشگاه، مسئولان با حضور در اتاق‌های تعدادی از دانشجویان و تقدیم گل به دانشجویان ساکن کوی، روز دانشجو را گرامی داشتند.

مسئولان در ادامه، از تجهیزات تازه نصب‌شده و عملیات بهسازی محل زندگی و اماکن ورزشی دانشجویان و همچنین تأسیسات کوی دانشگاه بازدید کردند.


( ۱ )

نظر شما :