دکتر کلانتری با حضور در سازمان بسیج دانشجویی:

تاکید بر عمق بخشی به ارزشهای دینی و انقلابی در دانشگاه‌ها

۱۵ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۱ کد : ۶۵۱۸۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی گزارش تصویری
تعداد بازدید:۱۶۵
تاکید بر عمق بخشی به ارزشهای دینی و انقلابی در دانشگاه‌ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در سازمان بسیج دانشجویی، به همراه مهندس عسکری، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی، دکتر جعفرپور، معاون مدیرکل فرهنگی و اجتماعی و آقای ماجد، مسئول تشکل های سیاسی اداره کل فرهنگی و اجتماعی با مهندس جهانی، معاون فرهنگ سازی آن سازمان دیدار و گفت گو کرد.

دکتر کلانتری ضمن تقدیر از فعالیت های آن سازمان در دانشگاهها، افزود: فعالیت های راهیان نور، اربعین و گنگره شهدای دانشجو مانند شجره طیبه­ای شده­اند که در عمق بخشی به ارزشهای دینی و انقلابی در دانشگاهها بسیار موثر هشتند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، ضمن بیان اینکه شهدا محور وحدت در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی هستند، تاکید کرد: فعالیت­های حوزه ایثار و شهادت باید با قوت در دانشگاه­ها پیگیری شود.

دکتر کلانتری ضمن بازدید از دبیرخانه سامانه جامع شهدای دانشجو، افزود: هرچه بتوانیم اسوه های ایثار و شهادت را در دانشگاه­ها بهتر معرفی و بازنمایی کنیم اثرات فرهنگی ماندگاری خواهند داشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، با تاکید بر مانع­زدایی در عرصه فرهنگ، تاکید کرد برای رفع آسیب­های اجتماعی در دانشگاه­ها و جامعه باید دانشگاهیان مسائل و چاش ها ر ا شناسایی و راه حل­های مناسب ارائه نمایند.

دکتر کلانتری با تاکید بر تداوم فعالیت قرارگاه آسیب های اجتماعی، بیان کرد: خانواده محل نزاع تمدنی در آینده است لذا تمام تلاش خود را برای کمک به ازداوج دانشجویان برای تشکیل خانواده پایدار باید انجام دهیم.

در این دیدار آقای مهندس جهانی، معاون فرهنگ­سازی سازمان و همکارانش گزارشی از فعالیت­های آن معاونت را ارائه نمودند.


( ۱ )

نظر شما :