تجدید میثاق سرپرست دانشگاه شهرکرد با آرمان های شهدا

۱۵ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۵ کد : ۶۵۱۸۳ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۶۱
تجدید میثاق سرپرست دانشگاه شهرکرد با آرمان های شهدا

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه شهرکرد، روز یک شنبه 14 آذر1400 دکتر یاسر پیرعلی سرپرست دانشگاه  شهرکرد در اولین روز کاری خود به همراه دکتر سعید کریمی رییس سابق دانشگاه، حجت الاسلام دکتر سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه، هیات رییسه دانشگاه و جمعی از اساتید و کارمندان دانشگاه  با حضور بر سر قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه شهرکرد، ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، با آرمان‌های والای شهیدان تجدید میثاق نمود.

دکتر یاسر پیرعلی در ادامه با حضور در حوزه ریاست دانشگاه شهرکرد، دیداری صمیمانه با هیات رییسه وجمعی از اساتید، مدیران  و کارمندان دانشگاه داشت.

سرپرست دانشگاه  شهرکرد در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش بی‌وقفه دکترسعید کریمی و معاونان دانشگاه گفت: دانشگاه شهرکرد از زیرساخت های بسیار خوبی برخوردار است و با داشتن بالغ بر 400 عضو هیات علمی، بیش از 350 کارمند و بیشتر از 7500 دانشجو باید تمام تلاش خود را بکند تا دانشگاه الگو برای سایر دانشگاه ها و جامعه باشد.

دکتر یاسر پیرعلی گفت: دولت سیزدهم دولت مردمی و تحول است و ما هم باید در هر مسئولیتی که هستیم با جدیت کار کنیم و تلاش کنیم مسئولیت خود را به طور کامل و عالی به انجام برسانیم.

سرپرست دانشگاه شهرکرد  افزود: رویکرد ما این است که با همراهی و همدلی همه دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد مسائل و مشکلات موجود در دانشگاه را حل کنیم.

دکتر یاسر پیرعلی در ادامه بر اشتغال زایی برای دانشجویان تاکید کرد وگفت: باید به بحث ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی به ویژه دانشجویان دانشگاه شهرکرد و مسائل فرهنگی توجه ویژه داشت.

سرپرست دانشگاه شهرکرد در پایان برای همه دانشگاهیان آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

حجت‌الاسلام دکتر سعید صفی نیز در این نشست، ضمن تبریک انتصاب سرپرست دانشگاه شهرکرد، برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی نمود. وی همچنین از تلاش‌های دکتر سعید کریمی طی 45 ماه تصدی ریاست دانشگاه قدردانی نمود و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق داشت.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه  گفت: مسئولیت ها ماندگار نیست و مهم این است که مسئولیت و رسالت الهی که بر عهده داریم را به نحو احسن و در چارچوب اخلاق و انسانیت انجام دهیم و در محضر الهی پاسخگوی مسئولیتمان باشیم.

حجت الاسلام دکتر سعید صفی با آرزوی رسیدن خیر و برکت شروع از کنار قبور مطهر شهدای گمنام به همه ، گفت: مسیری که ولایت و شهدا برای ما طراحی کرده اند کاملا واضح و مشخص است و می طلبد با همفکری و همیاری امور دانشگاه را پیش ببریم.

دکتر سعید کریمی، نیز در سخنانی ضمن تبریک به سرپرست جدید دانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه شهرکرد نسبت به سایر مراکز آموزش عالی از زیرساخت های بسیار خوبی برخوردار است  اما لازم است همدلی ها بیش از پیش باشد تا اهداف پیش روی دانشگاه محقق شود.

دکتر سعید کریمی در پایان سخنانش برای مدیریت جدید دانشگاه آرزوی موفقیت نمود و از تلاش یکایک دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد تقدیر و تشکر کرد./فاطمه قربانی زاده


نظر شما :