دیدارمسئولان دانشگاه سمنان با خانواده نخستین شهید مدافع سلامت استان سمنان

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۱۸:۴۲ کد : ۶۴۹۳۲ رویدادهای مهم اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۳
به مناسبت هفته بسیج ، رئیس و دیگر مسئولان و بسیجیان دانشگاه سمنان به همراه فرمانده حوزه بسیج والفجر ادارات شهرستان سمنان با حضور در منزل شهید اکبر ناظری پور نخستین شهید مدافع سلامت استان سمنان با خانواده وی دیدار و از آنان دلجویی کردند .
دیدارمسئولان دانشگاه سمنان با خانواده نخستین شهید مدافع سلامت استان سمنان

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سمنان؛ مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان در این دیدار گفت: شهدا با توجه به اهداف والای خود برای حفظ اسلام ، انقلاب ما را به ثمر رساندند .

حجت الاسلام حسین ذوالفقاری لقب افزود : شهدای دوره های مختلف هر کدام با توجه به اهداف و شرایط جامعه ، جان خود را برای نظام ، انقلاب و مردم فدا کردند.

وی خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان را از بالاترین خدمت ها دانست و گفت :  ما خدمتگزار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستیم و به این خدمتگزاری افتخار می کنیم.

دکتر مسعود نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان هم ضمن قدر دانی از خانواده این شهید والا مقام گفت : تلاش شبانه روزی شهدای سلامت بر هیچ کس پوشیده نیست چرا که آنان خود را در شرایط خطرناک کرونایی وقف خدمت به بیماران کردند تا اینکه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

   گفتنی است، شهید کربلایی اکبر ناظری پور، بهیار بیمارستان کوثر سمنان بود که فروردین ماه سال 99 به عنوان نخستین شهید مدافع سلامت استان سمنان، به فیض شهادت نائل آمد.


نظر شما :