مدیران بخش های مختلف جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید، منصوب شدند

تعداد بازدید:۹۳
طی احکامی جداگانه از سوی دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید، مدیران بخش های مختلف این جشنواره منصوب شدند.
مدیران بخش های مختلف جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید، منصوب شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی به نقل از روابط عمومی جشنواره، مسعود مکاری دبیر جشنواره یازدهم امید طی احکامی، شاهین جوادی نژاد را به عنوان مدیر بخش فیلم، محمدامین کریمی را به عنوان مدیر بخش عکس، حامد هاشمی را به عنوان مدیر هنری، پویان طاهریان فرد را به عنوان مدیر دبیرخانه، بابک رکابدار را به عنوان مدیر ارتباطات و توسعه منابع، علیرضا صادقین را به عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات و بهنام بیگ زاده را به عنوان مدیر فنی و پشتیبانی یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویان امید منصوب کرد.

شایان ذکر است طبق اعلام دبیرخانه این رویداد، فراخوان این دوره از جشنواره امید طی آذرماه جاری منتشر خواهد شد و علاقه مندان می توانند از طریق وبگاه festivalomid.ir در این جشنواره ثبت نام کرده و شرکت نمایند.

یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید به همت معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر در اردیبهشت 1401 برگزار خواهد شد.


( ۳ )

نظر شما :