با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم انجام شد؛

تقدیر از نیروهای جهادگر مرکز واکیناسیون شهید گمنام دانشگاه قم

۲۶ مهر ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۱ کد : ۶۴۲۲۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۱
با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از نیروهای جهادگر مرکز واکیناسیون شهید گمنام دانشگاه قم تقدیر شد.
تقدیر از نیروهای جهادگر مرکز واکیناسیون شهید گمنام دانشگاه قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، به نقل از  روابط عمومی دانشگاه قم، دکتر غلامرضا غفاری در سخنانی با بیان اینکه در راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون شهید گمنام شاهد ایفای مسئولیت اجتماعی دانشگاه قم هستیم، اظهار کرد: اساسا از نهاد علم و دانشگاه این انتظار وجود دارد که در راستای مسئولیت اجتماعی از خود آثاری درس آموز برای نسل های مختلف برجای بگذارد.

وی گفت: همواره دانشگاه در بزنگاه های تاریخی هر کجا که جامعه با مسئله و مشکلی روبرو بوده، ایفای نقش کرده است. لذا اگر انتظار دانشگاه پررونق داریم باید بدانیم دانشجویان کنش‌گران اصلی آن هستند لذا امیدواریم با حضور دانشجویان و اساتید در دانشگاه شاهد نقش‌آفرینی موثرتر این نهاد باشیم.
پیش از سخنرانی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم حجت الاسلام و المسلمین دکتر عسکر دیرباز رییس دانشگاه قم نیز در سخنانی عنوان کرد: در ابتدای مطرح شدن موضوع واکسیناسیون عمومی در کشور و علی رغم اینکه ورود به این عرصه آسان نبود، کلیه بخش های دانشگاه دست به دست یکدیگر داده و این مهم را محقق ساختند.
وی با بیان اینکه راه اندازی مرکز واکسیناسیون در راستای تحقق وظیفه و مسئولیت اجتماعی دانشگاه انجام شد، افزود: از 12 مرداد یعنی زمان افتتاح تا امروز 40 هزار دوز واکسن در این مرکز تزریق شده است.
گفتنی است در پایان این مراسم دکتر دهناد رییس مرکز پژوهش‌های شورای شهر قم، سردیس شهید سلیمانی، اهدایی از سوی شورای اسلامی شهر قم  جهت نصب در دانشگاه به جهادگران مرکز واکسیناسیون شهید گمنام دانشگاه قم رونمایی شد.


نظر شما :