مهلت ارسال پایان نامه ها تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ تمدید شد

۲۵ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۱ کد : ۶۴۲۲۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۶۸
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی، با توجه به شرایط شیوع بیماری و مجازی بودن دانشگاه ها مهلت ارسال پایان نامه های برتر دینی و قرآنی تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ تمدید شد.
مهلت ارسال پایان نامه ها تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ تمدید شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی، با توجه به شرایط شیوع بیماری و مجازی بودن دانشگاه ها مهلت ارسال پایان نامه های برتر دینی و قرآنی در بیستمین جشنواره ملی پایان ‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان تا پایان مهرماه 1400 تمدید شد.

لازم به ذکر است در فراخوان بیستمین جشنواره ملی پایان ‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان که در تاریخ  10 اسفند ماه 1399 به دانشگاه ها ارسال شده بود مهلت ارسال پایان نامه ها اول مهرماه 1400 ذکر شده بود.

متقاضیان لازم است پایان نامه های خود را در قالب‌ فایل الکترونیکی (به همراه مشخصات کامل خود) به نشانی الکترونیکی دبیرخانه به آدرس quranmsrt.ir@gmail.com ارسال نمایند.

لازم به ذکر است در این دوره از جشنواره، دو بخش ویژه «نماز» و «امر به معروف و نهی از منکر» در نظر گرفته شده است که پایان نامه های مرتبط با موضوعات فوق به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه ای نیز پیش بینی شده است.

نشانی دبیرخانه جشنواره: تهران، شهرک قدس، خیابان خوردین، ‌خیابان هرمزان، نبش پیروزان جنوبی، ساختمان وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری، طبقه 12، اداره کل فرهنگی و اجتماعی

شماره تماس جهت هماهنگی: 82233245-021


( ۵ )

نظر شما :