اختتامیه جشنواره نمایشنامه نویسی زند شیراز در تاریخ ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ برگزار شد

۲۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۹ کد : ۶۴۱۴۰ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۵۰
اختتامیه جشنواره نمایشنامه نویسی زند شیراز به میزبانی مؤسسه آموزش عالی زند شیراز در تاریخ ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ همراه با اعلام نتایج نفرات برگزیده به صورت مجازی برگزار گردید.
اختتامیه جشنواره نمایشنامه نویسی زند شیراز در تاریخ ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ برگزار شد

جشنواره نمایشنامه نویسی زند شیراز که از تیرماه 1400 آغاز به کار کرده بود، با  استقبال کم نظیر هنر دوستان و نمایشنامه نویسان کل کشور روبرو شد دبیرخانه این جشنواره  بیش از 180 نمایشنامه دریافت نمود که این آثار به گفته ی داوران جشنواره از سطح بسیار بالایی برخوردار بودند.

رییس محترم مؤسسه "جناب آقای دکتر حسینی" طی بیانیه ای ضمن قدردانی از عموم شرکت کنندگان و تبریک به نفرات برگزیده مراسم اختتامیه را آغاز نمود. در ادامه معاون فرهنگی و دانشجویی مؤسسه و دبیر اجرایی جشنواره " سرکارخانم دکتر فائزه فریدونی" این جشنواره را فرصت مغتنمی جهت کشف استعدادهای هنری در زمینه نمایشنامه نویسی برشمرد و در ادامه به این مهم اشاره کرد که مؤسسه آموزش عالی زند شیراز نهایت تلاش خود را دارد که با استفاده از تمام ظرفیت های فرهنگی و هنری اش میزبانی شایسته برای هنرمندان و هنردوستان گرامی باشد.

دکتر یوسف آفرینی مدیر گروه رشته ادبیات نمایشی و دبیر علمی این جشنواره با بیان این نکته که مؤسسه آموزش عالی زند شیراز بر آن است تا نقشی تاثیرگذار در حوزه درام و تئاتر ایفا کند، از تیم داوری تقدیر و تشکر نمود.

این آثار توسط تیم داوری متشکل از دکتر رحمت امینی، استاد حمیدرضا نعیمی و دکتر مهرداد بهراد بود که نفرات برتر بدین شرح اعلام گردید: نفر اول: آقای سجاد یاری فیروزآبادی برای نمایشنامه شاهزاده، نفر دوم: جناب آقای باقر سروش برای نمایشنامه رسن های گور، نفر سوم: سید مرسلین ترابی برای نمایشنامه بی خوابی گاو خشمگین

نمایش نماهنگ جشنواره نمایشنامه نویسی زند شیراز

پیام استاد هودی و استاد رحمت امینی در خصوص جشنواره نمایشنامه نویسی زند شیراز

 


نظر شما :