واحد آموزش معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می نماید:

دوره آموزشی "پیشگیری از افسردگی"

۱۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۲ کد : ۶۳۵۵۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۹۰
دوره آموزشی "پیشگیری از افسردگی"

در راستای برگزاری بسته "جامع سلامت" واحد آموزش معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت تلاش دارد، در گام چهارم دوره آموزشی "پیشگیری از افسردگی"  را برای همکاران فرهنگی در دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار نماید. این دوره با  همکاری اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت و دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران(انیستیتو روانپزشکی تهران)  با اهداف : کنترل استرس و نگرانی در کارکنان، افزایش کارایی، مهارت، تجربه و انگیزه ، ارتقاء سیاست‌های سلامت روان ، شناسایی عوامل استراس‌زا و راهبردهای مقابله با آن، .... طراحی و تولید شده است.

  • محورهای دوره «پیشگیری از افسردگی»:
  • تعریف مفهوم غم و افسردگی
  • دلایل
  • پیامدها
  • راه‌کارها
 • آزمون این دوره آموزشی از تاریخ 1400/06/14 لغایت1400/06/23 به مدت 9 روز برگزار خواهد شد.برای تمام شرکت کنندگانی که 60درصد امتیازات لازم را کسب نمایند گواهینامه آموزشی به مدت6 ساعت صادر خواهد شد، این گواهینامه با مجوز شماره 33447 مورخ 1400/2/22 اداره منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر خواهد شد.گواهینامه هر فرد در پایان دوره و پس از قبولی در آزمون از تاریخ1400/06/25 در پروفایل شخصی، قابل مشاهده می باشد.هر فرد فقط یکبار امکان شرکت در آزمون را دارد.لطفا در هنگام آزمون از اتصال اینترنت و برق دستگاه خود مطمئن شوید.چنانچه در هنگام آزمون به هردلیلی اینترنت یا برق دستگاه شما قطع شود امکان برگزاری آزمون مجدد وجود ندارد.

  تمام اعضاء معاونت فرهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس: sakham.msrt.ir از امکانات سامانه استفاده کرده و در دوره‌های آموزشی آن شرکت فرمایند.

  نام کاربری و رمز عبور سامانه شماره موبایل ثبت شده در سامانه هر فرد است.لطفا در هردو قسمت از وارد کردن صفر اول موبایل پرهیز بفرمایید.در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با ورود به سامانه، لطفا از گزینه یادآوری کلمه عبور استفاده نمایید تا نام کاربری و کلمه عبور جدید مجدد پیامک شود.با توجه به این نکته که ارسال پیامک کاملا انوماتیک است، در صورت عدم ارسال پیامک با همراهی رابط آموزشی دانشگاه خود از درست بودن شماره همراه خود مطمئن شوید.
  با توجه به این نکته که گواهینامه‌ها به صورت دیجیتال و مبتنی بر اطلاعات پروفایل افراد صادر می شود، حتما پس از ورود به پروفایل شخصی، اطلاعات خود را تکمیل فرمائید.


( ۴ )

نظر شما :