بهترین آثار سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال در بخش‌های مختلف، برگزیده و معرفی شدند.

۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۲ کد : ۶۳۱۷۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره هنر دیجیتال
تعداد بازدید:۳۵۸
سومین جشنواره ملی هنر دیجیتال با معرفی برگزیدگان به کارخود پایان داد. این جشنواره در سه بخش رقابتی، غیر رقابتی و ویژه در شاخه‌های تصاویر ایستای دیجیتال، تصاویر متحرک دیجیتال، طراحی تعاملی دیجیتال، هنر هوش مصنوعی و هنرهای دیجیتال بین‌رشته ای از ۲۶ تیر ماه با مراسم افتتاحیه و گشایش نمایشگاه مجازی، فعالیت خود را آغاز کرد و پس از نمایش کلیه آثار، برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی، در تاریخ ۱۰ مرداد با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد.
بهترین آثار سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال در بخش‌های مختلف، برگزیده و معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در آئین اختتامیه سومین جشنواره هنرهای دیجیتال که با حضور مقامات کشوری برگزار شد، برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف شناخته شده و مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخش ویدیوآرت،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر به آرزو رمضانی برای اثر کودک درون اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به پرنیان دیناری برای اثر I Forbid You To See Me اهدا شد.

در بخش فیلم‌های واجد جلوه‌های ویژه،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر به پارسا بزرگانی برای اثر زوزه اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به مهتاب فرهادی برای اثر کانیبال اهدا شد.

در بخش دستکاری دیجیتال در عکس،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر به محمدعلی ناصری برای اثر مرموز اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به مریم فاطمی برای اثر فریاد اهدا شد.

در بخش گرافیک دیجیتال (پوستر)،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر به مهدی امیریان برای اثر کرونا و ما اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به فاطمه صباغ گل و مهدی امیریان برای اثر هواپیمای ps752 اهدا شد.

در بخش نقاشی دیجیتال،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر به ابراهیم فرمانی برای اثر سماک اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به تینا بنایی برای اثر
Throw in the ocean اهدا شد.

در بخش انیمیشن،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر به مهردخت خرمی¬پور برای اثر مسافر اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به زهرا ملایری برای اثر کاکایی اهدا شد.
دیپلم افتخار (اثر سوم): لوح تقدیر به هژبر اسعدی برای اثر خولانه‌وه اهدا شد.

در بخش موشن گرافیک،
اثر شایسته¬ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر اهدا می¬شود به رامین ایمانی برای اثر نمایشگاه پرستار ۲
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره اهدا می¬شود به علی آزاد برای اثر شرکت کسرا

در بخش ویژه (اجتماعی)،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر به ملیحه غلامزاده برای اثر کلاف اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به هژبر اسعدی برای اثر روتیشن (خولانه‌وه) اهدا شد.

در بخش ویژه (کرونا)،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیر به ادریس جمالی برای اثر من هم ماسک میزنم، اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به مسعود شریفی برای اثر انیمیشن کرونا (نترس ولی رعایت کن) اهدا شد.
دیپلم افتخار (اثر سوم): لوح تقدیر به فریماه فاطمی برای اثر پوستر کرونا اهدا شد.
در بخش بازی های کامپیوتری،
اثر شایسته‌ی تقدیر: جایزه نقدی و لوح تقدیربه سید وحید مصطفوی برای اثر تیزران اهدا شد.
اثر برگزیده: جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به میلاد جعفری سیسی برای اثر ویلکا اهدا شد.

 


( ۱ )

نظر شما :