موسسه آموزش عالى زند شیراز برگزار مى کند:

جشنواره نمایشنامه نویسی همراه با کارگاه نمایشنامه نویسی

۰۴ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۸ کد : ۶۳۰۴۳ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۴۰۸
جشنواره نمایشنامه نویسی زند شیراز به میزبانی موسسه آموزش عالی زند شیراز همراه با کارگاه نمایشنامه نویسی با تدریس جناب آقای جلال تهرانی ویژه عموم در مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.
جشنواره نمایشنامه نویسی همراه با کارگاه نمایشنامه نویسی

مؤسسه آموزش عالی زند شیراز در نظر دارد، جشنواره ای با عنوان "نمایشنامه نویسی زند شیراز" برگزار نماید. شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است .دانشجویان و سایر هنرمندان سراسر کشور امکان شرکت در این جشنواره را دارند. متقاضیان می بایست نمایشنامه های خود را برای داوری ازطریق وبسایتwww.zand.ac.ir/honar  ارسال نمایند. موضوع نمایشنامه آزاد می باشد.

مهلت ارسال آثار: 27 تیرماه 1400 الی 1 شهریورماه 1400 می باشد. اعلام نتایج و اختتامیه مورخ 18 مهرماه 1400برگزار خواهد شد.  آثار برگزیده در رتبه های اول تا سوم، به ترتیب: 50 میلیون ریال، 30 میلیون ریال و 20 میلیون ریال دریافت خواهند کرد. آثار برگزیده و شایسته تقدیر به همت انتشارات اندیشمندان زند به چاپ خواهند رسید.

لازم به ذکر است دبیرخانه این جشنواره در نظر دارد کارگاهی با عنوان نمایشنامه نویسی با تدریس استاد جلال تهرانی (چهره برتر نمایشنامه نویسی کشور) در تاریخ 18 مردادماه 1400 از ساعت 14 الی 18 به صورت مجازی در بستر Adobe connect برگزار نماید. متقاضیان می توانند برای ثبت نام ازطریق وبسایتwww.zand.ac.ir/honar  اقدام نمایند.

کلید واژه ها: موسسه آموزش عالی زند شیراز جشنواره نمایشنامه نویسی


( ۱ )

نظر شما :