با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:

اعضای ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وزارت علوم منصوب شدند

۲۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۰ کد : ۶۲۹۶۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۲۰
بر اساس آیین‌نامه ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، مصوب ستاد عالی اقامه نماز در دانشگاه‌ها در جلسة ۱۳۹۹/۰۹/۱۷، با حکم وزیر علوم، اعضای ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شدند.
اعضای ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وزارت علوم منصوب شدند

 

در راستای تحقق آیه کریمه “الذین ان مکناهم فی الارض اقاموا الصلوه ...”(حج - 41) و به منظور عملیاتی نمودن منویات مقام معظم رهبری به اجلاس های سراسری نماز و همچنین اجرای آیین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز مصوب هیأت محترم وزیران و آیین‌نامه ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، مصوب ستاد عالی اقامه نماز در دانشگاه‌ها در جلسه 1399/09/17، با حکم وزیر علوم، اعضای ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شدند.

در حکم انتصاب اعضاء آمده است:

«با توجه به تجارب جناب‌عالی در امور اجرایی و حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و با عنایت به آیین‌نامه ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وزارت علوم، ‌تحقیقات و فناوری (مصوب ستاد عالی اقامه نماز در دانشگاه‌ها در جلسة 1399/09/17) به موجب این حکم به سمت «عضو ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.

امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) با دقت نظر و ابتکارات خلاقانه در  گسترش و تعمیق هرچه بیشتر این واجب الهی موفق و مؤید باشید.»

لازم به ذکر است مطابق آیین نامه مذکور اعضای ستاد به شرح ذیل می باشند:

1- وزیر علوم (رئیس ستاد)

2- رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (یا نماینده تام الاختیار)

3- معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم

4-معاون دانشجویی وزیر علوم (رئیس سازمان امور دانشجویان)

5- معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزیر علوم

6- رئیس بسیج اساتید وزارت علوم

7- دبیر ستاد تعمیق و گسترش اسلام در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری


نظر شما :