دانشگاه قم میزبان سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور شد

۲۰ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۱ کد : ۶۲۸۴۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره قرآن و عترت
تعداد بازدید:۶۶۲
سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور در سال جاری به میزبانی دانشگاه قم برگزار می شود.
دانشگاه قم میزبان سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور روز دوشنبه مورخ 14تیرماه 1400 در سالن جلسات معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

در این جلسه که با حضور آقای دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، حجت الاسلام و المسلمین آقای دکترعسکر دیرباز، ریاست دانشگاه قم، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و سایر مسئولین دانشگاه قم برگزار شد لوح میزبانی سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور به ریاست دانشگاه قم اعطا شد.

در متن این حکم آمده است:

   خدمت در آستان پرفیض و قدسی قرآن کریم، بی‎تردید سعادتی بی‌بدیل و افتخاری والاست. بر این اساس، نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزشمندتان، به عنوان «رئیس سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور» منصوب می‌شوید.

  امید است با استعانت از خداوند متعال و برنامه‌ریزی و نظارت مناسب و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص دانشگاه، در راستای هرچه پربارتر برگزار نمودن جشنواره موفق و مؤید باشید.

گفتنی است مرحله دانشگاهی سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده و مرحله سراسری نیز در در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.


( ۱۰ )

نظر شما :