رئیس کمیته برگزاری چهارمین جشنواره ملی زن و علم خبر داد:

اعطای ۲ جایزه یونسکو در جشنواره ملی زن و علم

۱۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۷ کد : ۶۲۷۶۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۰
رئیس کمیته برگزاری چهارمین جشنواره ملی زن و علم از اعطای دو جایزه ویژه یونسکو در اختتامیه این جشنواره خبر داد.
اعطای ۲ جایزه یونسکو در جشنواره ملی زن و علم

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانى معاونت فرهنگى و اجتماعى وزارت علوم، محمدهادی عسکری با اعلام این خبر افزود: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با باشگاه نوآوری و شکوفایی کمیسیون ملی یونسکو- ایران در چهارمین جشنواره ملی زن و علم، به دو نفر از بانوان برگزیده در زمینه بخش های علمی و اجتماعی جایزه یونسکو اعطا می شود.

وی افزود: بر اساس این تفاهم نامه به تمامی بانوان برگزیده در این جشنواره نیز کارت عضویت در یونسکو صادر و به آنها ز شده اعطا می شود.

عسکری ادامه داد: بر اساس موافقت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جشنواره ملی زن و علم از جشنواره معتبر کشور به شمار می رود و برگزیدگان آن مشمول امتیازات مندرج در آئین نامه ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور می شوند.

وی گفت: جشنواره ملی زن و علم(جایزه مریم میرزاخانی)  از برنامه های مشترک میان معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده است که در برگزاری آن چند نهاد معتبر علمی کشور مشارکت دارند.

خاطر نشان می شود: چهارمین جشنواره ملی زن و علم که از فروردین ماه سال جاری با اعلام فراخوان آن آغاز شده بود، روز شنبه 19 تیرماه سال جاری با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می دهد.


نظر شما :