مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم خبر داد:

برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره ملی زن و علم در دانشگاه تربیت مدرس

۱۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۵ کد : ۶۲۷۵۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۲
مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزاری آئین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی زن و علم در دانشگاه تربیت مدرس و با حضور مقامات کشوری خبر داد.
برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره ملی زن و علم در دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانى معاونت فرهنگى و اجتماعى وزارت علوم، محمدهادی عسکری با اعلام این خبر افزود: چهارمین جشنواره ملی زن و علم جایزه مریم میرزاخانی روز شنبه 19 تیرماه سال جاری از ساعت 10 صبح در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

وی افزود: بر اساس هماهنگی به عمل آمده در این مراسم معاون اول رئیس جمهوری، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده حضور خواهند داشت.

عسکری ادامه داد: به دلیل وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا در تهران، این مراسم به صورت بر خط و از طریق صفحه معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در آپارات به نشانی http://aparat.com/farhangimsrt به صورت زنده و مستقیم پخش می شود .

به گفته عسکری قرار است در این مراسم از برگزیدگان در دو بخش بانوان فعال علمی در گروه های 6 گانه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم پزشکی، علوم کشاورزی، محیط زیست، هنر و معماری و نیز بانوان دانشگاهی فعال در حوزه های اجتماعی تجلیل به عمل آید.

رئیس کمیته برگزاری جشنواره ملی زن و علم افزود: در این جشنواره برای دومین سال متوالی برگزیده جایزه پروانه فرزانه معرفی و مورد تجلیل قرار می گیرد


نظر شما :