رئیس دانشگاه جهرم:

رأی مردم بازتاب مطالبات جمعی ملت است

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۴ کد : ۶۲۴۰۴ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۱۸۴
رئیس دانشگاه جهرم گفت: حق رأی به عنوان میراث بزرگ انقلاب اسلامی امروز در دستان ماست و استفاده از این حق مدنی به عنوان بازتاب مطالبات جمعی یک ملت اهمیتی مضاعف دارد، بنابراین باید قوی‌تر از هر زمان در حفظ این میراث کوشا باشیم.
رأی مردم بازتاب مطالبات جمعی ملت است

به گزارش فرهنگی دانشگاه جهرم، دکتر کامبیز مینایی با بیان اینکه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فرصتی دیگر برای تجلی اراده ملی و حراست از جمهوری اسلامی، فراهم آورده است، افزود: انتخابات به عنوان مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی یکی از عرصه‌هایی است که ملت فهیم ایران اسلامی طی سال‌های گذشته آن را در زمره وظایف غفلت‌ناپذیر تلقی و با حضور هوشمندانه و انتخاب آگاهانه خود همواره ابهت، عزت، عظمت و اقتدار میهن اسلامی را به رخ جهانیان کشیده است.
وی اظهار داشت: سرنوشت ما به عنوان یک ملت چنان در هم تنیده است که هر تصمیم جمعی ما، نه تنها برای چهارسال بلکه برای سالهای متمادی زندگی تک‌تک ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
وی با بیان اینکه بار دیگر امتحان جدیدی برای عموم ملت شریف و انقلابی ایران در پیش است، ابراز کرد: بی‌تردید حضور متراکم، حداکثری و عمومی و در عین حال آگاهانه مردم به‌ویژه دانشگاهیان در پای صندوق‌های رأی در انتخابات روز ۲۸ خرداد ماه نویدبخش کشوری مقتدر و درخور شایستگی‌ بوده و شاهد شهر و ایرانی آباد و توسعه یافته خواهیم بود.
وی تصریح کرد: دانشگاهیان جهرم اعم از استادان، کارمندان و دانشجویان از عموم مردم عزیز به‌ویژه جامعه دانشگاهی دعوت می‌کند که در ۲۸ خرداد در سالی که مزین به نام تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها است در این حرکت عظیم مردمی سهیم باشند تا عزت و استقلال جمهوری اسلامی ایران با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح بیش از این برای جهانیان شناخته شود.
رئیس دانشگاه جهرم تأکید کرد: این روزها از سویی دیدگان منتظر دوستداران ایران و انقلاب اسلامی و از سوی دیگر دشمنان پیشرفت و استقلال ملت و کشور به ‌حضور پرشور مردم در این انتخابات چشم دوخته‌اند و این اطمینان وجود دارد که این ملت همان‌گونه که در تمام عرصه‌ها افتخارآفرینی کرده است، در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نیز با حضور حماسی خویش، برگ زرین دیگری بر دفتر قطور افتخارات ملت تاریخ‌ساز ایران خواهد افزود.
وی تصریح کرد: براین‌اساس، انتظار می‌رود عموم مردم شریف ایران به مصداق «تواصی بالحق»، ضمن شرکت خود در انتخابات، سایر اقشار مردم عاشق اسلام و ایران را نیز به رفتن پای صندوق‌های رأی دعوت کنند تا یکی دیگر از برگ‌های سرنوشت ایران به نیکی ورق بخورد.


نظر شما :