آیین اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور برگزار شد

۰۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۰ کد : ۶۱۹۰۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی گزارش تصویری
تعداد بازدید:۲۷۶
آیین اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور با تقدیر از تعداد محدودی از برگزیدگان، در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد تا ۱۲۵ برگزیده این جشنواره ملی معرفی شده و مورد تقدیر قرار گیرند.
آیین اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی به نقل از مفدا آیین اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور دوشنبه سوم خرداد ماه در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر غلام‌رضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و همچنین حجت‌الاسلام مصطفی رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد تا ۱۲۵ برگزیده این جشنواره ملی معرفی شده و مورد تقدیر قرار گیرند.

اسامی ۱۲۵ برگزیده بخش‌های آوایی، معارفی، فناوری، پژوهشی، هنری و ادبی به شرح زیر است.

اسامی ۴۶ برگزیده بخش آوایی:

نام  نام خانوادگی نام دستگاه/ دانشگاه رتبه نام رشته  نام بخش
آرمان امینی دانشگاه آزاد اسلامی اول حفظ ۵ جزء آوایی
محمد حافظی راد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم حفظ ۵ جزء آوایی
مرتضی خدامی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم سوم حفظ ۵ جزء آوایی
علی آیاتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول حفظ ۱۰ جزء آوایی
محمدمحسن جعفرزاده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم حفظ ۱۰ جزء آوایی
محمدحسین رضایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم حفظ ۱۰ جزء  آوایی
محمدجواد علیزاده دانشگاه آزاد اسلامی اول حفظ ۲۰ جزء آوایی
محمدامین نجفی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم حفظ ۲۰ جزء آوایی
امیرحسین زرگری دانشگاه فرهنگیان سوم حفظ ۲۰ جزء آوایی
سینا طباخی دانشگاه آزاد اسلامی اول حفظ کل آوایی
حسام فیوضی رزگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم حفظ کل آوایی
محمدحسین بهزادفر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم حفظ کل آوایی
حبیب صداقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول تحقیق آوایی
حمیدرضا  نصیری وحیدفر دانشگاه پیام نور دوم تحقیق آوایی
سیدمحمد حسینی پور وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم تحقیق آوایی
مهدی عبرتی دانشگاه فرهنگیان اول ترتیل آوایی
امیرحسین انواری دانشگاه فنی و حرفه ای دوم ترتیل آوایی
مهدی جوزی دانشگاه آزاد اسلامی سوم ترتیل آوایی
حسن نجف زاده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم اول دعا خوانی آوایی
امیرحسین مبارکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم دعا خوانی آوایی
احمدرضا  کیوانی هفشجانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم دعا خوانی آوایی
علی  حزبیان (سرپرست گروه بقیه الله عج) دانشگاه فرهنگیان اول همخوانی و تواشیح آوایی
علی  زادمهر (سرپرست گروه آوای وصال) دانشگاه آزاد اسلامی دوم همخوانی و تواشیح آوایی
ذوافقار  سباتی (سرپرست گروه ثامن الائمه ع) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم همخوانی و تواشیح آوایی
الهام معزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول حفظ ۵ جزء آوایی
سمیه فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم دوم حفظ ۵ جزء آوایی
الهه سرفرازی دانشگاه آزاد اسلامی سوم حفظ ۵ جزء آوایی
فاطمه حسینی دانشگاه آزاد اسلامی اول حفظ ۱۰ جزء آوایی
مهتاب دارابی دانشگاه فرهنگیان دوم حفظ ۱۰ جزء آوایی
حوریه رفیعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم حفظ ۱۰ جزء آوایی
مهدیه  شکوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول حفظ ۲۰ جزء  آوایی
فاطمه نیری شکرتو دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم دوم حفظ ۲۰ جزء آوایی
فائزه جلالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم حفظ ۲۰ جزء آوایی
فائزه‌سادات قریشی نسب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول حفظ کل آوایی
زهرا محبی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم دوم مشترک حفظ کل آوایی
فاطمه راسخ محمدی پور دانشگاه فرهنگیان دوم مشترک حفظ کل آوایی
رویا فضائلی طرقی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم حفظ کل آوایی
غزاله سهیلی زاده دانشگاه آزاد اسلامی اول تحقیق آوایی
آذرمان صادقی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم دوم تحقیق آوایی
معصومه آلبوغبیش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم تحقیق آوایی
الناز همتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول ترتیل آوایی
ام‌البنین طالبی قشلاقی دانشگاه پیام نور دوم ترتیل آوایی
زینب  ضیادوست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم ترتیل آوایی
ندا مرادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول دعا خوانی آوایی
ندا فدایی تهرانی دانشگاه پیام نور دوم دعا خوانی آوایی
سمیه اسمعیلیان دانشگاه علمی کاربردی سوم دعا خوانی آوایی

اسامی ۳۰ برگزیده بخش معارفی:

نام نام خانوادگی نام دستگاه/دانشگاه رتبه نام رشته نام بخش
آیسودا دهقانی دانشگاه آزاد اسلامی اول  آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه معارفی
ستاره عموزاده پاپکیاده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه معارفی
مائده دهنوی دانشگاه پیام نور سوم آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه معارفی
سیده زهرا حسینی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه معارفی
مهران ابراهیمی دانشگاه پیام نور اول  آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم معارفی
نفیسه ربانی خوراسگانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم معارفی
صبا صادقی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم معارفی
مائده آقابیگلوئی دانشگاه فرهنگیان سوم آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم معارفی
مرضیه مجرداروجعلی لو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم معارفی
سیدحمیدرضا جاوید شفیعی دانشگاه آزاد اسلامی اول حفظ موضوعی قرآن کریم معارفی
احمد شهبازی نیا دانشگاه پیام نور دوم حفظ موضوعی قرآن کریم معارفی
ملیکا تاج الدین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم حفظ موضوعی قرآن کریم معارفی
احمد ایمانی دستگرد دانشگاه فنی و حرفه ای سوم حفظ موضوعی قرآن کریم معارفی
سام فلاحی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول  احکام معارفی
بتول باقری نژاد دانشگاه آزاد اسلامی دوم احکام معارفی
فاطمه شیبانی تذرجی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم احکام معارفی
مرضیه السادات هاشمی جبلی دانشگاه فرهنگیان سوم احکام معارفی
علی دهقان دانشگاه آزاد اسلامی اول  پرسمان معارفی معارفی
زهرا رفیعی دمنه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم پرسمان معارفی معارفی
فاطمه گنجی دانشگاه آزاد اسلامی سوم پرسمان معارفی معارفی
لیلا باقری پور دانشگاه پیام نور اول  سبک زندگی قرآنی معارفی
زینب زرگری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم سبک زندگی قرآنی معارفی
مهدی احمدی دانشگاه فرهنگیان سوم سبک زندگی قرآنی معارفی
مرضیه قوهستانی دانشگاه فرهنگیان اول  آشنایی با احادیث اهل بیت(ع) معارفی
شکوفه چرم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم آشنایی با احادیث اهل بیت(ع) معارفی
مهدی زارعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول  آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه معارفی
زهرا حسین پور دانشگاه فرهنگیان دوم آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه معارفی
مصطفی  براتی دانشگاه فرهنگیان سوم آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه معارفی
مسعود فتحی نژاد علوم و معارف قرآن کریم اول   آشنایی با سیره معصومان(ع) معارفی
سکینه طالب زاده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم  آشنایی با سیره معصومان(ع) معارفی

اسامی ۱۰ برگزیده بخش پژوهشی:

نام نام خانوادگی نام دستگاه/دانشگاه رتبه نام رشته نام بخش
زهرا ملارسولی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول تلخیص کتاب پژوهشی
علی  قلی پور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم تلخیص کتاب پژوهشی
مریم غلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم مشترک تلخیص کتاب پژوهشی
حسین محمدیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم مشترک تلخیص کتاب پژوهشی
فریبا عباسی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول نقد و بررسی کتاب پژوهشی
محسن موحدی اصل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم نقد و بررسی کتاب پژوهشی
فریبا  پناهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم نقد و بررسی کتاب پژوهشی
پیام ورعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول مقاله نویسی پژوهشی
محمد  دهقانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم مقاله نویسی پژوهشی
سیده محبوبه کشفی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم مقاله نویسی پژوهشی

اسامی ۹ برگزیده بخش فناوری:

نام نام خانوادگی نام دستگاه/دانشگاه رتبه نام رشته نام بخش
حمیده حقیری دانشگاه آزاد اسلامی اول ایجادکانال های مجازی فنآوری
رضا توزنده جانی دانشگاه فنی و حرفه ای دوم ایجادکانال های مجازی فنآوری
خدیجه برات محمودی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم ایجادکانال های مجازی فنآوری
محسن روهنده دانشگاه فنی و حرفه ای اول تولید اپلیکیشن فنآوری
سحر رضایی هریس دانشگاه فرهنگیان دوم تولید اپلیکیشن فنآوری
سجاد حسین اصلیان دانشگاه فرهنگیان سوم تولید اپلیکیشن فنآوری
بلال مرادویسی دانشگاه فرهنگیان اول طراحی نرم افزار فنآوری
فاطمه مسلم دانشگاه فرهنگیان دوم طراحی نرم افزار فنآوری
مریم الوندی دانشگاه فنی و حرفه ای سوم طراحی نرم افزار فنآوری

اسامی ۲۰ برگزیده بخش هنری:

نام نام خانوادگی نام دستگاه/ دانشگاه رتبه نام رشته نام بخش
مریم هرندی زاده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول تذهیب هنری
فاطمه فرخوند وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم تذهیب هنری
مریم امانی دانشگاه پیام نور سوم تذهیب هنری
علی مردانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول خوشنویسی هنری
حسین  علیمردان دانشگاه پیام نور دوم خوشنویسی هنری
فرشاد حیدری وینچه دانشگاه علمی کاربردی سوم خوشنویسی هنری
سیدمحمدحسین میروکیلی دانشگاه فرهنگیان اول طراحی پوستر هنری
علی صابری بیدگلی دانشگاه آزاد اسلامی دوم طراحی پوستر هنری
فاطمه امیری نیا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم طراحی پوستر هنری
عرفان  محمدشفیع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول عکاسی هنری
همدم ژوله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم عکاسی هنری
مهدی ادیبی نظری دانشگاه علمی کاربردی سوم عکاسی هنری
سعید موذنی دانشگاه علمی کاربردی اول فیلم کوتاه هنری
زهرا مسلمی پور دانشگاه فرهنگیان دوم فیلم کوتاه هنری
همایون دوستی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش

پزشکی

سوم فیلم کوتاه هنری
ساجده  قربانپور دانشگاه فنی و حرفه ای اول معرق و منبت هنری
محمدامین حسن زاده دانشگاه فنی و حرفه ای دوم معرق و منبت هنری
مرضیه السادات موسوی حق شناس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم معرق و منبت هنری
مجید اعترافی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول نقاشی هنری
مینا بهرامی دانشگاه پیام نور دوم نقاشی هنری
عسل میرزایی دانشگاه فنی حرفه‌ای سوم نقاشی هنری

اسامی ۹ برگزیده بخش ادبی:

نام نام خانوادگی نام دستگاه/دانشگاه رتبه نام رشته نام بخش
سعیده اصلاحی دانشگاه علمی کاربردی دوم مشترک داستان نویسی ادبی
مصطفی  توفیقی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم مشترک داستان نویسی ادبی
حسین  حسن پور خادمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوم مشترک داستان نویسی ادبی
مونیکا شاهیان دانشگاه علمی کاربردی سوم مشترک داستان نویسی ادبی
الهه خوانین زاده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سوم مشترک داستان نویسی ادبی
محمد ملکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اول شعر ادبی
آرزو  سبزوار قهفرخی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دوم شعر ادبی
مجتبی خرسندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سوم شعر ادبی
زینب صابرنیا دانشگاه فرهنگیان سوم نمایشنامه نویسی ادبی

 گفتنی است برگزیدگان قرآنی دستگاه‌های دانشگاهی "وزارت علوم"، "وزارت بهداشت"، "دانشگاه آزاد اسلامی"، "دانشگاه‌های جامع علمی‌کاربردی"، "پیام‌نور"، "فنی‌وحرفه‌ای"، "فرهنگیان" و "علوم‌ و معارف قرآن کریم" در سی‌وپنجمین جشنواره ملی قران و عترت دانشجویان کشور به میزبانی وزارت بهداشت از اسفندماه ۱۳۹۹ با یکدیگر به رقابت پرداختند که بر اساس نتایج به دست آمده در "رتبه‌بندی دستگاه‌های شرکت کننده"، وزارت بهداشت موفق به کسب رتبه نخست این دوره با کسب ۱۲۰ امتیاز شده است.


( ۱ )

نظر شما :