واحد آموزش معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، برگزار مى نمایند:

دوره آموزش "سلامت روان"

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۸ کد : ۶۱۶۹۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۵۰
دوره آموزش "سلامت روان"

واحد آموزش معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دوره آموزش "سلامت روان" را  برگزار می نماید: 

در شرایط به وجود آمده و برای رویایی هرچه بهتر با روند شیوع بیماری کوید 19 در کشور، واحد آموزش معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت تلاش دارد"دوره جامع سلامت" را برای همکاران فرهنگی در دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار نماید. این دوره با  همکاری اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت و دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران(انیستیتو روانپزشکی تهران)  با اهداف : کنترل استرس و نگرانی در کارکنان، افزایش کارایی، مهارت، تجربه و انگیزه ، ارتقاء سیاست‌های سلامت روان ، شناسایی عوامل استراس‌زا و راهبردهای مقابله با آن ، آشنایی با مفهوم بحران و توصیه های علمی در مدیریت بحران  و .... بصورت آموزش های کوتاه مدت با موضوعات مانند سلامت روان، مدیریت استرس، مدیریت خشم، مقابله با افسردگی، مدیریت بحران،مدیریت روابط بین فردی،حل مسئله و مدیریت زمان طراحی و تولید شده است.

در اولین گام، آموزش های خود را با دوره آموزشی «سلامت روان» آغاز می کند. کارشناسان در این دوره با مفهوم سلامت روان و شاخصه‌های مهم سلامت روان آشنا خواهند شد.

آزمون این دوره آموزشی از تاریخ 1400/2/25 لغایت1400/2/29 به مدت 5 روز برگزار خواهد شد.برای تمام شرکت کنندگانی که 70درصد امتیازات لازم را کسب کنند گواهینامه آموزشی به مدت3 ساعت صادر خواهد شد، این گواهینامه با مجوز شماره 33447 مورخ 1400/2/22 اداره منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.. گواهینامه هر فرد پس از قبولی در آزمون در پروفایل شخصی، قابل مشاهده می باشد.هر فرد فقط یکبار امکان شرکت در آزمون را دارد.لطفا در هنگام آزمون از اتصال اینترنت و برق دستگاه خود مطمئن شوید.چنانچه در هنگام آزمون به هردلیلی اینترنت یا برق دستگاه شما قطع شود امکان برگزاری آزمون مجدد وجود ندارد.

تمام اعضا معاونت فرهنگی دانشگاه های سراسر کشور می توانند با مراجعه به آدرس: sakham.msrt.ir از امکانات سامانه استفاده کرده و در دوره های آموزشی آن شرکت فرمایند.

برای شرکت در آزمون ها نیازمند پاسخگویی دانشگاه ها به نامه دفترسیاست گذاری و ثبت نام در این سامانه است. افراد از طریق رابط آموزشی خود در سامانه ثبت نام شده اند.

نام کاربری و رمز عبور سامانه شماره موبایل ثبت شده در سامانه هر فرد است.لطفا در هردو قسمت از وارد کردن صفر اول موبایل پرهیز بفرمایید.


( ۴ )

نظر شما :