فراخوان سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال منتشر شد

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۹ کد : ۶۱۳۸۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره هنر دیجیتال
تعداد بازدید:۵۶
دبیرخانه سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال با صدور اطلاعیه ای فراخوان این جشنواره را منتشر کرد.
فراخوان سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال منتشر شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال با هدف فراهم آوردن عرصه‌ای برای نمایش دست آوردهای هنر دیجیتالی دانشگاهیان و دانش آموختگان کشور، بسترسازی برای تشویق پروژه‌های خلاق و نوآوری در حوزه هنر دیجیتال، مرور و بررسی ظرفیت‌های هنر دیجیتال در منطقه و جهان با طراحی کارگاه‌ها و وبینار های تخصصی و طرح پرسش های جدید در حوزه هنر دیجیتال با توجه ویژه بر تجربه‌های بینارشته‌ای

در سه بخش رقابتی، غیر رقابتی و ویژه در شاخه‌های تصاویر ایستای دیجیتال، تصاویر متحرک دیجیتال، طراحی تعاملی دیجیتال، هنر هوش مصنوعی و هنرهای دیجیتال بینارشته ای برگزار می شود.

بر اساس این فراخوان، محوریت موضوعی در دو زمینه آزاد و آسیب های اجتماعی است.

متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را از تاریخ 4 اردیبهشت الی 1 تیرماه 1400 از طریق وب سایت جشنواره به نشانی http://digitalartfest.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

جشنواره ملی هنرهای دیجیتال از 26 تیر ماه با مراسم افتتاحیه و گشایش نمایشگاه مجازی، فعالیت خود را آغاز کرده و پس از نمایش کلیه آثار، برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی، 31 تیرماه با اعلام برگزیدگان در مراسم اختتامیه به کار خود پایان می دهد.

گفتنی است: جشنواره ملی هنرهای دیجیتال توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و با حمایت شورای اجتماعی کشور به میزبانی دانشگاه دامغان برگزار می شود.


لینک دانلود فایل

نظر شما :