فراخوان سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال منتشر شد

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۹ کد : ۶۱۳۸۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره هنر دیجیتال
تعداد بازدید:۲۹۵
دبیرخانه سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال با صدور اطلاعیه ای فراخوان این جشنواره را منتشر کرد.
فراخوان سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال منتشر شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال با هدف فراهم آوردن عرصه‌ای برای نمایش دست آوردهای هنر دیجیتالی دانشگاهیان و دانش آموختگان کشور، بسترسازی برای تشویق پروژه‌های خلاق و نوآوری در حوزه هنر دیجیتال، مرور و بررسی ظرفیت‌های هنر دیجیتال در منطقه و جهان با طراحی کارگاه‌ها و وبینار های تخصصی و طرح پرسش های جدید در حوزه هنر دیجیتال با توجه ویژه بر تجربه‌های بینارشته‌ای

در سه بخش رقابتی، غیر رقابتی و ویژه در شاخه‌های تصاویر ایستای دیجیتال، تصاویر متحرک دیجیتال، طراحی تعاملی دیجیتال، هنر هوش مصنوعی و هنرهای دیجیتال بینارشته ای برگزار می شود.

بر اساس این فراخوان، محوریت موضوعی در دو زمینه آزاد و آسیب های اجتماعی است.

متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را از تاریخ 4 اردیبهشت الی 1 تیرماه 1400 از طریق وب سایت جشنواره به نشانی http://digitalartfest.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

جشنواره ملی هنرهای دیجیتال از 26 تیر ماه با مراسم افتتاحیه و گشایش نمایشگاه مجازی، فعالیت خود را آغاز کرده و پس از نمایش کلیه آثار، برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی، 31 تیرماه با اعلام برگزیدگان در مراسم اختتامیه به کار خود پایان می دهد.

گفتنی است: جشنواره ملی هنرهای دیجیتال توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و با حمایت شورای اجتماعی کشور به میزبانی دانشگاه دامغان برگزار می شود.


لینک دانلود فایل

نظر شما :