آغاز فراخوان بیستمین دوره جشنواره ملی پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان کشور

تعداد بازدید:۶۴۲
بیستمین جشنواره ملی پایان ‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه‌ تحقیقات دینی و قرآنی برگزار می‌گردد.
آغاز فراخوان بیستمین دوره جشنواره ملی پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ نظر به ضرورت فرهنگ سازی دینی و قرآنی در دانشگاهها و تقویت پژوهش‌های قرآن محور مبتنی بر روش‌های صحیح تحقیق در میان دانشجویان، بیستمین جشنواره ملی پایان ‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه‌ تحقیقات دینی و قرآنی برگزار می‌گردد. 
کلیه فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی مرتبط، به‌ ویژه گروه‌های علوم قرآن و حدیث و معارف اسلامی که در طول سال تحصیلی جاری (1399-1400) از پایان نامه/رساله خود دفاع نموده اند می توانند در این جشنواره شرکت کنند. خاطر نشان می شود کسانی که در دوره های گذشته جشنواره شرکت کرده اند مجاز به ارسال مجدد آثار خود نمی باشند.
لازم به ذکر است در این دوره از جشنواره، دو بخش ویژه «نماز» و «امر به معروف و نهی از منکر» در نظر گرفته شده است که پایان نامه های مرتبط با موضوعات فوق به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه ای نیز پیش بینی شده است.
علاقمندان می بایست آثار خود را حداکثر تا تاریخ اول مهرماه 1400 به دبیرخانه جشنواره مستقر در اداره کل فرهنگی و اجتماعی، در قالب‌ فایل الکترونیکی ارسال کنند. بدیهی است به آثار دریافتی پس از تاریخ اعلام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
اطلاعات تکمیلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی farhangi.msrt.ir  به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.
نشانی الکترونیکی دبیرخانه: quranmsrt.ir@gmail.com
نشانی دبیرخانه جشنواره: تهران، شهرک قدس، خیابان خوردین، ‌خیابان هرمزان، نبش پیروزان جنوبی، ساختمان وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری، طبقه 12، اداره کل فرهنگی و اجتماعی
شماره تماس جهت هماهنگی: 82233245-021


( ۳ )

نظر شما :