ارسال بسته های فرهنگی نو دانشجویان دانشگاه مراغه در ایام نوروز ۱۴۰۰

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۲ کد : ۶۰۹۸۳ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۱۸۹
بسته های فرهنگی دانشگاه مراغه در ایام نوروز ۱۴۰۰ به منازل نودانشجویان سالتحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ در اقصی نقاط کشور از طریق اداره پست شهرستان مراغه ارسال شد.
ارسال بسته های فرهنگی نو دانشجویان دانشگاه مراغه در ایام نوروز ۱۴۰۰

به گزارش خبرنگار فرهنگی؛ جواد مهدوی مدیرفرهنگی دانشگاه مراغه در این زمینه گفت: با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا و عدم امکان حضور نودانشجویان در دانشگاه، تصمیم گرفتیم با هدف ایجاد ارتباط فرهنگی با این عزیزان، بسته ی فرهنگی که با ابتکار و تلاش کارشناسان فرهنگی دانشگاه تهیه شده بود، از طریق پست به منازل ایشان ارسال نمائیم.

وی در ادامه افزود: حدود 600 بسته فرهنگی شامل 3 عدد کتاب مرتبط با فضای زندگی و مهارت های دانشجویی، دفترچه یادداشت و خودکار و لوح فشرده معرفی دانشگاه در آستانه فرارسیدن سال نو به اداره ی پست شهرستان تحویل گردید تا در ایام تعطیلات نوروز به دست نودانشجویان عزیز مقطع کارشناسی در اقصی نقاط کشور برسد.

مهدوی با اشاره به کاربردی بودن محتوای کتب ارسالی گفت: در خصوص خوانش کتاب ها نیز، آزمونی پیش بینی شده است که در موعد مقرر و بصورت مجازی برگزار و به 15 نفر از دانشجویان عزیزی که نمرات بالاتری کسب نمایند جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

کلید واژه ها: نودانشجویان دانشگاه مراغه


( ۲ )

نظر شما :