اجرای طرح پای درد دل اساتید در دانشگاه میبد

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۴ کد : ۶۰۵۶۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۵
به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه میبد در طرح «پای درد دل اساتید»، دکتر عباس کلانتری رئیس دانشگاه در سه هفته ی متوالی، در دیداری چهره به چهره به اتاق اساتید هیأت علمی رفته، پای درد دل آنها نشست.
اجرای طرح پای درد دل اساتید در دانشگاه میبد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه میبد، به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در طرح «پای درد دل اساتید»، دکتر عباس کلانتری رئیس دانشگاه در روزهای دوشنبه 27 بهمن، 4 و 11 اسفند در سه هفته ی متوالی، در دیداری چهره به چهره به اتاق اساتید هیأت علمی رفته، پای درد دل آنها نشست.
در این دیدارها، هر یک از اساتید به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود، از جمله ارتقای کیفی دانشکده ها، طراحی سند چشم انداز دانشگاه در حوزه های آموزشی و پژوهشی، مباحث مربوط به معیشت اساتید، تجهیز آزمایشگاه ها و کارگاه ها، مباحث مربوط به پژوهش و ارتقا، و توسعه ی کمی و کیفی نیروی انسانی و ... پرداختند.
دکتر کلانتری در پاسخ به بخشی از این موارد مسائل مربوط به بودجه ی دانشگاه را مطرح، و گفت: از جمله برنامه های اصلی ما استقلال عملی دانشکده ها از یکدیگر است که به ارتقای سطح کیفی آنها کمک شایانی می کند. همچنین با اعتباراتی که برای آزمایشگاه ها در نظر گرفته شده، بر اساس اولویت بندی آزمایشگاه ها و کارگاه های جدید، ساخته شده و نواقص و تجهیز کارگاه ها و آزمایشگاه ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی یکی از برنامه های دانشگاه را برنامه ی دوم توسعه ی انسانی، آموزشی، پژوهشی و راهبردی برشمرد که ان شالله در سال آینده ابلاغ خواهد شد. همچنین مباحثی در مورد اختصاص زمین با شرایط مناسب در آینده ای نزدیک برای اعضای هیأت علمی، ایجاد رشته های جدید در مقطع کارشناسی ارشد، تجهیز اتاق ها و امکانات آن را مطرح و مسائلی پیرامون ارتقای سطح پژوهش اساتید را بیان کرد.
لازم به ذکر است که این طرح با استقبال و توجه کم نظیر اساتید مواجه شد و اساتید از به ثمر رسیدن نتیجه ی این دیدار ها ابراز خرسندی کردند./محمد ساعت ساز یزدی

کلید واژه ها: دانشگاه میبد دکتر عباس کلانتری دیدار رئیس دانشگاه مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه میبد دکتر حسین عابدینی


نظر شما :