افتخارآفرینی کانون همیاران دانشگاه میبد

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۹ کد : ۶۰۴۸۲ اخبار دانشگاه کانون های فرهنگی هنری
تعداد بازدید:۱۷۸
کانون همیاران دانشگاه میبد در بین دانشگاه های منطقه ۶ کشور حائز رتبه ممتاز شد.
افتخارآفرینی کانون همیاران دانشگاه میبد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه میبد، روز سه شنبه 5 اسفند ماه 1399 در اختتامیه همایش سراسری کانون های همیار سلامت روان، کانون های برتر توسط دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان معرفی شدند که با توجه به ارزیابی اقدامات و فعالیت های ارزشمند انجام شده توسط کانون همیاران دانشگاه میبد در سال تحصیلی 1399-1398، این کانون در بین کانون های همیار دانشگاه های منطقه 6 که شامل دانشگاه های استان یزد، اصفهان و  چهارمحال و بختیاری می شود در جایگاه نخست قرار گرفت و حائر رتبه ممتاز شد.
شایان ذکر است که در این ارزیابی، بعد از کانون همیاران دانشگاه میبد، کانون همیاران دانشگاه اصفهان، رتبه برتر و کانون همیاران دانشگاه صنعتی اصفهان، رتبه نمونه را به خود اختصاص دادند.
اعضای شورای مرکزی کانون همیاران دانشگاه میبد به شرح ذیل می باشد:
1)مهدی غفوریان (دبیر)
2)سعید شاهرخ (مسئول کمیته تدارکات و پشتیبانی)
3)گلناز رئیسی (نائب دبیر و مسئول کمیته برنامه ریزی و اجرایی مراسمات)
4)زهرا سادات عدنانی (مسئول کمیته برنامه ریزی و اجرایی مراسمات)
5)مهسا شفی (مسئول کمیته انتشار نشریه و تواید محتوا)
6)زلیخا ناصری (مسئول کمیته روابط عمومی و فضای مجازی)
7)خاطره حسینی (مسئول کمیته آموزش و پژوهش)
در این راستا دکتر حسین عابدینی مدیر فرهنگی دانشگاه پیامی بدین شرح صادر کرد:
دانشجویان عزیز عضو شورای مرکزی کانون همیاران دانشگاه میبد سلام گرم و صمیمانه ی این حقیر را پذیرا باشید. کسب رتبه ی ممتاز در میان کانون های همیار دانشگاه های منطقه ی 6 کشور از سوی شما عزیزان که مرهون تلاش های شبانه روزی شما دانشجویان گرامی در اجرای فعالیت های متعدد از جمله برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت، فعالیت های خیریه، تلاش برای ارتقای سلامت جسم و روان دانشجویان و ... بوده است را به شما تبریک می گویم و از صمیم قلب برای همه ی شما عزیزان آرزوی سلامتی، توفیق روزافزون و عاقبت به خیری دارم.
لازم است از مدیریت دلسوزانه ی جناب آقای دکتر نیک نژاد عزیز (در کسوت معاونت فرهنگی و دانشجویی) و نیز سرکار خانم دکتر نبوی (در جایگاه مدیریت فرهنگی) صمیمانه تشکر کنم که کسب رتبه ممتاز کانون همیاران با هدایت و نظارت این عزیزان بوده است./محمد ساعت ساز یزدی

کلید واژه ها: دانشگاه میبد کانون همیاران دانشگاه میبد رتبه کانون همیاران دانشگاه میبد دکتر حسین عابدینی دکتر عباس نیک نژاد


( ۱ )

نظر شما :