وبینار دو دوتا چهارتای یک کسب وکار موفق برگزار شد

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۶ کد : ۵۹۶۹۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۳۴
وبینار دو دوتا چهارتای یک کسب وکار موفق با حضور دکتر علیرضا حسینی روز پنج شنبه ۲ بهمن ساعت ۱۸ برگزار شد.
وبینار دو دوتا چهارتای یک کسب وکار موفق برگزار شد

 

به گزارش دفتر ارتباطات و امور رسانه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران وبینار دو دوتا چهارتای یک کسب وکار موفق را با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با حضور دکتر علیرضا حسینی روز پنج شنبه 2 بهمن ساعت 18 برگزار کرد.

در این وبینار، دکتر علیرضا حسینی به شرح و ارائه تجربیاتش در زمینه شکل گیری یک کسب وکار از دانشگاه پرداخت.

حسینی در بخشی از سخنانش گرفت: پول نتیجه ارزش ایجاد شده است. اگر می‌خواهید به پول برسید می‌بایست ارزش ایجاد کنید. در حقیقت انسان ارزشمندی باشید. باید به نیازهای مردم توجه کنید و نیازی را شناسایی کنید که مردم حاضر باشند برای آن پول بپردازند.
وی گفته‌های خود را با پرداختن به موضوع خلق ثروت تکمیل کرد و بیان داشت: پول بخشی از ثروت انسان است. زندگی انسان از وجوه سلامتی جسمی، معنویات، خانواده، علائق فردی، موضوعات مالی و کسب وکار و روابط اجتماعی تشکیل شده است. این مسائل چرخ زندگی انسان را می‌سازد. اگر هر یک از این جنبه‌ها ضعیف باشد، چرخ زندگی ما از حالت دایره‌ای خود خارج می‌شود و به درستی نخواهد چرخید. پس ضروری است به همه این جنبه‌ها توجه شود و به تک تک این موضوعات وقت تخصیص داده شود.
حسینی یادآور شد: ثروت به معنای داشتن یک چرخ زندگی گرد است. به بیان ساده‌تر، رشد یک اندازه همه این جنبه‌ها و تعادل در آن ما را به ثروت می‌رساند.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی دانشگاه تهران اداره کل فرهنگی دانشگاه تهران


نظر شما :