برای نخستین بار؛

انتخابات کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان در بستر فضای مجازی و به صورت الکترونیکی انجام شد.

انتخابات الکترونیکی کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان با بیش از ۱۵۰ رأی اخذ شده انجام شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۱ کد : ۵۸۷۵۲ اخبار دانشگاه کانون های فرهنگی هنری
تعداد بازدید:۲۵۰
انتخابات کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان ۲۲ الی ۲۴ آذرماه برای نخستین بار، در بستر فضای مجازی و به صورت الکترونیکی و با مشارکت حداکثری اعضای کانون های فرهنگی برگزار شد.
انتخابات کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان در بستر فضای مجازی و به صورت الکترونیکی انجام شد.

به گزارش خبر نگار فرهنگی دانشگاه سمنان ؛ به نقل از کارشناس کانون های فرهنگی، انتخابات کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان 22 الی 24 آذرماه در بستر فضای مجازی و از طریق سامانه مدیریت خدمات دانشجویی به آدرس srm.semnan.ac.ir برگزار شد.

به گفته سرکار خانم معصومی، در این دوره از انتخابات کانون های فرهنگی شعر و ادب، هلال احمر، تئاتر و خیریه مهر همراه بود، بیش از 80 نفر از اعضای کانون ها که حائز شرایط رای دادن بودند، به 25 کاندید شورای مرکزی رأی دادند.

به گفته وی مشاهده آنلاین تعداد آرا هر کانون به همراه اسامی، تعداد کاندیدا، تعداد رای دهندگان به هر کاندیدا از مزیت ها و نقاط قوت برگزاری انتخابات امسال نسبت به سال های گذشته بوده است.

به گفته سرکار خانم معصومی در نیمسال اول سال تحصیلی جاری کانون های دانشجویی صنایع دستی، فیلم و عکس، عفاف و حجاب (دختران ایران زمین) و کانون خبر و رسانه نیز به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه فعال شده اند.

کارشناس کانون ها اضافه نمود با برنامه ریزی های انجام شده هم اکنون بستر لازم جهت تأسیس کانون های فرهنگی جدید فراهم شده است و این حوزه پذیرای دانشجویان علاقه مند به فعالیت های فوق برنامه فرهنگی می باشد.


نظر شما :