تیم های برگزیده رویداد استارت آپی دانش کار دانشگاه بیرجند معرفی شدند

۲۶ آبان ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۸ کد : ۵۸۱۶۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۶۵
رویداد استارت آپی کارآفرینی اجتماعی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
تیم های برگزیده رویداد استارت آپی دانش کار دانشگاه بیرجند معرفی شدند

 به گزراش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به نقل از روابط عمومی دانشگاه بیرجند، آیین تجلیل از برگزیدگان رویداد استارتاپی دانش‌کار یکشنبه 25 آبان  1399 با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به صورت مجازی در دانشگاه بیرجند برگزار شد.
دکتر غفاری در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر  از برگزار کنندگان این رویداد، برگزاری رویدادهای استارت آپی را برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی، لازم و ضروری دانست.   
وی در ادامه این رویدادها را به پنجره‌ای تشبیه کرد که فرصت‌های جدید برای دانشجویان به وجود می‌آورد و دانشگاه‌ها نقش کلیدی در جهت تکمیل و اجرایی کردن این ‌ایده‌ها  تا رسیدن به نتیجه دارند.
دکتر علی زنگویی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند نیز از عوامل اجرایی رویداد  استارتاپی دانش‌کار تشکر کرد. وی با بیان اینکه علت و علل مشکلات یک جامعه ارتباط مستقیم با فرهنگ آن جامعه دارد، ابراز امیدواری کرد:  این گونه رویدادها کمکی به مسئله فرهنگ باشد.
دکتر زنگویی ضمن تأکید  به وجود یک ایده و فکر در نهان کارهای بزرگ در جوامع مختلف بشری افزود: حل مشکلات جامعه امروزی ما نیاز به عملیاتی کردن ایده‌های پرورش یافته در اینگونه رویدادها دارد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند به 20 ایده ارسالی به این رویداد اشاره کرد و افزود؛ از بین ایده‌ها 3 ایده به انتخاب هیأت داوران به عنوان ایده‌های برتر این رویداد انتخاب شدند.
 گفتگو با نفرات برگزیده و تجلیل از برگزیدگان این رویداد از دیگر برنامه‌های اختتامیه رویداد استارت آپی دانش‌کار بود


نظر شما :