جلسه شورای هماهنگی کارکنان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان برگزار شد

۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۹ کد : ۵۷۶۰۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۵
جلسه شورای هماهنگی کارکنان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در تاریخ ۲۳ مهر ماه ۹۹ در اتاق شورای حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی کارکنان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان برگزار شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه گیلان، در ابتدای جلسه، خانم دکتر کریمی معاون فرهنگی و اجتماعی ضمن اشاره به رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع) در دهه آخر ماه صفر و آرزوی قبولی همه سوگواری های دو ماه محرم و صفر ار از درگاه حضرت حق، توضیحاتی در مورد برنامه های برگزار شده توسط تشکلهای دانشجویی ارایه دادند. سپس بیان نمودند که مسئله عمده در این شرایط کرونایی از دست دادن نیروهای فعال دانشجویی از جهت حضور در محافل و برنامه های فرهنگی است که به صورت مجازی برگزار می گردد که انشاا... همه با هم جهت ارتباط مستمر دانشجویان و فعالیتهای مستمر آنها در فضای مجازی برای برگزاری برنامه های فرهنگی تلاش کنیم.

سپس دکتر یعقوبی مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه عنوان کردند که ساختارها همیشه محدود کننده نیستند. همین طور که ساختارها محدود کننده هستند، فرصت آفرین نیز می باشند

ایشان به فعالیتهای مجازی اعم از دریافت فایل های صوتی اساتید در مناسبت های مختلف و بهره گیری مناسب از آنها اشاره کردند و برگزاری مسابقات مختلف مانند کتابخوانی، فیلم و عکس، قرآنی و... به صورت مجازی را از فعالیتهای خوب دانستند که البته کماکان تشکلهای دانشجویی در حال برگزاری این سنخ برنامه ها هستند.

ایشان در پایان برگزاری کارگاه های مختلف برای تشکلهای دانشجویی با بهره گیری از فضای مجازی را نیز مهم و ضروری دانستند.

در ادامه، کارشناسان فرهنگی و اجتماعی گزارشی از حوزه کارشناسی خود را ارایه نمودند.

در پایان جلسه نیز از جناب آقای علی فتوحی همکار بازنشسته معاونت فرهنگی و اجتماعی در طی خدمات صادقانه ایشان، با حضور همکاران حوزه فرهنگی تقدیر و تشکر به عمل آمد و همکاران نیز مراتب تشکر و قدردانی از ایشان را بیان نمودند و برای ایشان آرزوی سلامتی و بهروزی نمود .ایشان نیز در ادامه از زحمات معاون و مدیر فرهنگی و اجتماعی و تمامی همکاران تشکر نمودند.


نظر شما :