دکتر نحوی در جلسه شورای سیاست گذاری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور:

اهتمام دانشگاه صنعتی اصفهان بر برگزاری باشکوه جشنواره قرآن و عترت

۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۹ کد : ۵۷۶۰۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۹۰
جلسه شورای سیاستگذاری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور با حضور دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نحوی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان، مهندس عسکری، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و جمعی از مدیران و کارشناسان وزارت علوم و دانشگاه صنعتی اصفهان به صورت مجازی برگزار شد.
اهتمام دانشگاه صنعتی اصفهان بر برگزاری باشکوه جشنواره قرآن و عترت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دکتر نحوی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان در جلسه شورای سیاستگذاری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور که به صورت مجازی برگزار شد، ضمن تقدیر از حمایت های معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از جشنواره عنوان کرد: دانشگاه صنعتی اصفهان تمام ظرفیت خود را برای برگزاری باشکوه جشنواره به کار خواهد گرفت. دکتر نحوی با تاکید بر اهمیت توجه به فرهنگ قرآن و عترت در فعالیت های فرهنگی دانشگاهها، افزودند: از ظرفیت مناسبت های هفته وحدت و هفته قرآن و عترت دانشگاهها در برنامه ریزی جشنواره استفاده خواهیم نمود.

دکتر نحوی ضمن ارائه گزارش داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره، تاکید کردند: با انجام مناسب داوری آثار در بخش های آوایی، هنری، پژوهشی و فناوری، شرایط برای برگزاری مجازی بخش معارفی و بخش آوایی فراهم شده است. دبیر جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور ضمن تقدی از همراهی خوب دانشگاهیان برای ارسال آثار، تاکید کردند: ان شاالله از رهنمودهای علمای عظام اصفهان به صورت پیام تصویری یا مکتوب در اختتامیه جشنواره بهره خواهیم بود. در ادامه جلسه مهندس طاقداری، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دکتر جعفرپور، رئیس اداره پشتیبانی از فعالیت های دینی و قرآنی، گزارشی از نحوه برگزاری مرحله سراسری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان را ارائه دادند.

لازم به ذکر است اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان در هفته قرآن و عترت دانشگاهها برگزار می گردد.


( ۲ )

نظر شما :