برگزاری آزمون مجازی بخش معارفی مرحله سراسری سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۱ کد : ۵۷۶۰۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره قرآن و عترت
تعداد بازدید:۲۷۲۶
آزمون مجازی بخش معارفی مرحله سراسری سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور برگزار می شود.
برگزاری آزمون مجازی بخش معارفی مرحله سراسری سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛دانشجویان راه یافته به مرحله سراسری این دوره از جشنواره در بخش معارفی شامل رشته های (آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)، احکام، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، آشنایی با سیره معصومین(ع)، حفظ موضوعی قرآن کریم، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، پرسمان معارفی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی) که اسامی ایشان به شرح زیر است، می بایست در بازه زمانی 4 الی 6 آبان ماه 1399  با مراجعه به نشانی الکترونیکی openlearn.iut.ac.ir نسبت به تایید صحت مشخصات و نام کاربری خود اطمینان حاصل کنند.

لازم به ذکر است آزمون در روز یکشنبه مورخ  1399/08/11برگزار می شود.دانشجویان فرصت دارند صرفا" یکبار در بازه زمانی تعیین شده با مراجعه به نشانی الکترونیکی فوق الذکر نسبت به انجام آزمون اقدام نمایند. آزمون به صورت تستی و تشریحی می باشد و هر دانشجو صرفا" حق شرکت در همان رشته پذیرفته شده در مرحله قبل را دارد.

 

همچنین براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی این معاونت، اطلاعات تکمیلی در سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان(میزبان مرحله سراسری) به آدرس farhangi.iut.ac.ir در دسترس شرکت کنندگان می باشد.

شایان ذکر است، اسامی راه یافتگان در سایر بخش های ادبی، هنری، پژوهشی و فناوری و نحوه برگزاری آزمون در بخش آوایی(قرائت های تحقیق و ترتیل و رشته های حفظ) متعاقبا" اعلام می شود.

احکام

آشنایی با احادیث

پرسمان معارفی

ترجمه و تفسیر

حفظ موضوعی

سبک زندگی

سیره معصومین

صحیفه سجادیه

نهج البلاغه

                                                                                    


( ۷ )

نظر شما :