به مناسبت هفته سلامت روان:

اولین نشست از وبینار علمی همیاران سلامت روان موسسه آموزش عالی آل طه برگزار شد

۱۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۹ کد : ۵۷۴۹۴ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۰
ارتقای سطح سلامت روانی جامعه دانشگاهی یکی از با ارزش ترین سرمایه های اجتماعی است، در این راستا و برای ارائه خدمات مشاوره ای و درمانی مرکز مشاوره دانشگاه به عنوان متولی سلامت روان دانشجویان مشغول به فعالیت است.
اولین نشست از وبینار علمی همیاران سلامت روان موسسه آموزش عالی آل طه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اولین نشست از وبینار علمی همیاران سلامت روان موسسه آموزش عالی آل طه، روز گذشته با حضور قریب به 80 نفر از علاقه‌مندان به صورت مجازی برگزار گردید.
در این جلسه که با موضوع نقش شادی و نشاط در سلامت روان نوجوانان و جوانان برگزار شد، سرکار خانم دکتر ندا فراهینی ضمن بررسی تعریف و نقش شادی و نشاط، به طرح مباحثی در زمینه عوامل نشاط حقیقی از جمله معنای زندگی و هدف‌گذاری، پذیرش خود، با درک تفاوت‌ها و توانایی‌های افراد با یکدیگر و هم‌چنین ملاک برای چگونگی زندگی برای رسیدن به اهداف و نهایتا رضایت از خویشتن و احساس خوشبختی پرداختند. در پایان این جلسه به سؤالات مطرح شده از سوی دانشجویان پاسخ داده شد.
دومین و سومین نشست از این همایش، در روزهای 20 و 22 مهرماه در ساعت 16 الی 18 به ترتیب با سخنرانی خانم دکتر فریبا روایی با موضوع نقش خانواده در سلامت و سخنرانی خانم دکتر فاطمه حسینی با موضوع نقش محیط های آموزشی در سلامت نوجوانان و جوانان برگزار می‌گردد.

حضور در این همایش برای عموم آزاد است

علاقه مندان شرکت کننده در این وبینار می توانند به صورت مهمان وارد شده و در صورت تمایل نام خود را تغییر دهید.

در صورت درخواست گواهی نیز صادر می گردد:
٫۱ به صورت نسخه الکترونیکی
٫۲ به صورت نسخه چاپی (با دریافت هزینه)

ساعت 16 الی 18 عصر
 
www.skyroom.online/ch/aletaha/f0111214 

 


( ۳ )

نظر شما :