برگزاری اولین جلسه کمیته علمی سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار

۰۸ مهر ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۷ کد : ۵۷۲۸۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۸۵
اولین جلسه کمیته علمی سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار به‌صورت برخط برگزار شد.
برگزاری اولین جلسه کمیته علمی سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار

به گزارش دفتر ارتباطات و امور رسانه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ اولین جلسه کمیته علمی سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار در سامانه وبینار دانشگاه تهران روز یکشنبه 19 مرداد ماه به‌صورت برخط برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید حسن اسلامی اردکانی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی ساداتی‌نژاد، دکتر مجید سرسنگی، دکتر جعفر گل محمدی، دکتر احد فرامرز قراملکی، دکتر علی عسگری یزدی، دکتر سیدحسین حسینی، دکتر امیر کشاورزیان، دکتر نسرین نورشاهی و دکتر محمدعلی زارع چاهوکی حضور داشتند.

در این جلسه ابتدا گزارش کوتاهی از دوره‌های قبلی این همایش و اقدامات انجام شده در خصوص سومین همایش ارائه شد. سپس اعضای کمیته علمی به بحث و تبادل نظر در خصوص همایش و شیوه‌های کاربردی نمودن آن پرداختند. در این جلسه بر برگزاری پیش‌نشست‌ها تا زمان برگزاری همایش اصلی با موضوعات کاربردی و در چارچوب محورهای همایش تاکید شد.

گفتنی است سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در آذرماه 1399 برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام در سامانه ethics.ut.ac.ir با توجه به محورهای زیر حداکثر تا 30 مهرماه سال جاری نسبت به ارسال مقاله به سامانه همایش اقدام کنند:

مبانی، مؤلفه‌ها و ویژگی‌های دانشگاه اخلاق‌مدار؛

اخلاق حرفه‌ای در نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری دانشگاه؛

مسئولیت اخلاقی دانشگاه نسبت به جامعه؛

راه‌کارهای عملی رشد اخلاقی دانشگاه.

کلید واژه ها: اداره کل فرهنگی و اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران


نظر شما :