با حضور نماینده ولی فقیه در استان از عوامل تولید نخستین کتاب صوتی دانشگاه سمنان با عنوان سبک روحان عاشق قدر دانی شد

۰۶ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۶ کد : ۵۷۲۲۷ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۲۳
در مراسمی با حضور آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان از عوامل تولید نخستین کتاب صوتی دانشگاه سمنان (دلتنگ نباش ) با عنوان سبک روحان عاشق قدر دانی شد .
با حضور نماینده ولی فقیه در استان از عوامل تولید نخستین کتاب صوتی دانشگاه سمنان با عنوان سبک روحان عاشق قدر دانی شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سمنان ؛ نماینده ولی فقیه در استان در این مراسم دانشگاه سمنان را از دانشگاههای خوشنام برشمرد و گفت : خوشبختانه این دانشگاه به عنوان دانشگاه مادر استان، تا کنون خدمات ارزشمندی در بخشهای مختلف ارائه و افتخارات علمی زیادی را کسب کرده است .
آیت الله سید محمد شاهچراغی با اشاره به تولید کتاب صوتی دلتنگ نباش که برگرفته از زندگی شهید روح الله قربانی تولید شده است افزود : یکی از راههای حفظ انقلاب اسلامی ایران حفظ نام و یاد شهدا با روشهای به روز و متناسب با سلیقه نسل جوان است که تولید کتاب صوتی هم یکی از آنها به شمار می رود که کار ارزشمندی است .
 
رئیس دانشگاه سمنان نیز در این مراسم با اشاره به چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت : دانشگاه سمنان به عنوان دانشگاه مادر استان به عنوان مسئول کارگروه جوانان، دانشگاهیان، طلاب و تشکل های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان، انتخاب شده است   و در این راستا برنامه های مختلفی را پیش بینی و اجرا کرده است .
دکتر مسعود نصیری افزود : تولید کتاب صوتی دلتنگ نباش که فرازهایی از خاطرات و زندگینامه شهید روح الله قربانی از شهدای مدافع حرم است، یکی از اقدامات دانشگاه سمنان به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به شمار می رود .
دکتر نصیری اظهار داشت : تولید این کتاب صوتی یک نوآوری در دانشگاه سمنان بود که باعث الگوبرداری سایر دانشگاهها شده و مورد استقبال مخاطبان نیز قرار گرفته است .
رئیس دانشگاه سمنان گفت : این کتاب صوتی به همت تیم حدود ۵۰ نفری در مدت یکماه ضبط ، صدا گذاری و آماده و از یکم تا ۳۱ شهریور‌ماه هر شب  از طریق‌ کانالهای مجازی دانشگاه پخش شد .
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان نیز در این مراسم گفت : خوشبختانه در چهلمین سالگرد دفاع مقدس برنامه های خوبی به همت بی نظیر مردم و مسئولان در سطح استان اجرایی شد.
سرهنگ سلامی افزود : دانشگاه سمنان نیز در این زمینه عملکرد خوبی را داشته که تولید کتاب صوتی دلتنگ نباش و مستند گنج بی پایان از تولیدات فاخر این دانشگاه در زمینه دفاع مقدس محسوب می شود .
دکتر گل محمدی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان هم در این مراسم با بیان اینکه تولید کتاب صوتی دلتنگ نباش مورد استقبال سایر دانشگاه ها نیز قرار گرفته است گفت : دانشگاههای مختلف در این راستا اقدام به تولید کتابی به همین سبک از شهدای شهر خود کرده اند و حتی دانشگاه تفرش در حال پخش کتاب صوتی تولیدی دانشگاه سمنان است .
دکتر گل محمدی با بیان اینکه کتاب « دلتنگ نباش»  مورد تمجید و تقریظ مقام معظم رهبری قرار گرفته است افزود :این کتاب  روایت شهید روح ا... قربانی دانشجوی سابق دانشکده هنر دانشگاه سمنان است که جزء شهدای مدافع حرم است و امیدواریم تولید این کتاب صوتی گام موثری در جهت معرفی بیش از پیش شهدا خصوصا شهید  روح الله قربانی از دانشجویان دانشگاه سمنان به نسل جوان باشد .
در پایان این مراسم از عوامل تولید نخستین کتاب صوتی دانشگاه سمنان (دلتنگ نباش ) با عنوان سبک روحان عاشق قدر دانی شد .


نظر شما :