راه اندازی حسینیه مجازی دانشگاهیان

۰۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۵ کد : ۵۶۶۲۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی تصاویر برگزیده
تعداد بازدید:۷۵۹
به مناسبت ایام سوگواری ماههای محرم و صفر، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات با همکاری دانشگاهیان «حسینیه مجازی دانشگاهیان» را برپا نموده است.
راه اندازی حسینیه مجازی دانشگاهیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی، دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در مصاحبه با پایگاه خبری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارش، اعلام نمود: این معاونت با همکاری دانشگاهیان کشور حسینیه مجازی دانشگاهیان را به آدرس heyatuni.ir برپا نموده است.

 غفاری همچنین از همه دانشگاهیان درخواست نمود با ارائه برنامه های خود در این حسینیه مجازی به هرچه پربارتر کردن برنامه های آن کمک نمایند. معاون فرهنگی و اجتماعی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل ها بهداشتی در برگزاری برنامه های عزارداری در فضاهای باز دانشگاهها، افزودند: به دلیل شرایط کرونایی کشور و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، مجموعه های فعال در حوزه فرهنگی دانشگاه ها، برنامه های مجازی را در اولویت قرار دهند.

ایشان حسینیه مجازی دانشگاهیان را فرصتی برای ارائه برنامه های دانشگاهیان در زمینه عزارداری سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارش اعلام نموده و تاکید کردند: این حسینیه می تواند برنامه های مجازی دانشگاهها، کلیپ های صوتی تصویری، سخنرانی، متن، شعر، دلنوشته، موشن گرافی، فایل کتاب های مرتبط، مقاله، عکس نوشت و ... دانشگاهیان را پوشش دهد.

وی همچنین افزود: برگزاری برنامه زنده شامل سخنرانی اساتید، نشست های تخصصی، اجرای برنامه های مداحی دانشگاهی و ... از جمله ظرفیت های این حسینیه مجازی می باشد.


( ۱ )

نظر شما :