افتخارآفرینی کانون های دانشگاه شهید چمران اهواز در جشنواره ملی رویش

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۳ کد : ۵۶۴۹۸ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۷۴
هشتمین جشنواره ملی رویش ویژه ارائه دستاوردهای فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی کانون های دانشگاه‌های سراسر کشور با معرفی برگزیدگان در دو بخش آثار فردی و گروهی به کار خود پایان داد.  به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این دوره از جشنواره ملی رویش، کانون تئاتر مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز به کسب دو مقام نائل شد.
افتخارآفرینی کانون های دانشگاه شهید چمران اهواز در جشنواره ملی رویش

 بنا به این گزارش، نمایش «تکه های سنگین سرب» به کارگردانى و سرپرستی مهرداد سرمیلی از دانشگاه شهید چمران اهواز حائز رتبه‌ی برتر شد. همچنین در این بخش، نمایش «آرش» به کارگردانى ناصر میاحى و سرپرستی مهرداد سرمیلی از این دانشگاه شایسته تقدیر شناخته شد. 
همچنین آقایان فرخزاد دبیر کانون هلال احمر و محمودی دبیر کانون گردشگری و ایرانشناسی به عنوان چهره‌های برتر کانونی در بخش غیر رقابتی این جشنواره معرفی شدند. 
گفتنی است، در بخش هنرهای نمایشی نمایشگاه هشتمین  جشنواره ملی رویش (غیررقابتی) پوسترهای جشنواره درون‌دانشگاهی رویش و برنامه شب یلدا به معرض نمایش گذاشته شد.
شایان ذکر است، هشتمین جشنواره ملی رویش از ۲۵ تا ۲۷ مردادماه جاری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
سمانه کیامنش، دانشگاه شهید چمران اهواز


( ۱ )

نظر شما :