در پی اجرایی شدن ایده راه‌اندازی «دبیرخانه هم‌افزایی دانشگاه‌های کازرون» صورت گرفت / کانال خبری دانشگاه‌های کازرون راه‌اندازی شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۸ کد : ۵۶۳۸۰ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۷۴
به دنبال اعلام ایده راه‌اندازی «دبیرخانه هم‌افزایی دانشگاه‌های کازرون» از سوی دکتر غریب فاضل‌نیا، که ۲۸ تیرماه و در نشست رئوسای دانشگاه‌های شهرستان با سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون مطرح گردید و همزمان با روز خبرنگار و در آستانه عید سعید غدیر خم، «کانال خبری دانشگاه‌های کازرون» از سوی دانشگاه سلمان فارسی و با همکاری و تعامل مراکز دانشگاهی این شهرستان راه‌اندازی شد.
در پی اجرایی شدن ایده راه‌اندازی «دبیرخانه هم‌افزایی دانشگاه‌های کازرون» صورت گرفت / کانال خبری دانشگاه‌های کازرون راه‌اندازی شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سلمان فارسی کازرون؛ این کانال خبری با هدف تقویت ارتباط و تعامل دانشگاه و جامعه و همچنین بسترسازی هرچه مناسب‌تر برای فعالیت دانشگاهیان در فضاهای مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و... در سطوح منطقه‌ای و ملی، فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده است.

در حال حاضر این کانال خبری در واتساپ راه‌اندازی شده و با هماهنگی میان شش مرکز دانشگاهی کازرون، کلیه مطالب آن از طریق روابط‌عمومی‌های این مراکز دانشگاهی تولید می‌شود.

در اطلاعیه شروع به کار این کانال خبری، برخی از مطالبی که از طریق آن منتشر خواهد شد، به شرح زیر اعلام شده است:

ـ رویدادهای علمی و پژوهشی دانشگاهیان کازرون

ـ اطلاعیه‌های جذب هیئت علمی، پذیرش دانشجو، تأمین نیروی انسانی و...

ـ پوسترها و اطلاعیه‌های برگزاری رویدادهای علمی، پژوهشی و فرهنگی

ـ پوسترها و اطلاعیه‌های برگزاری فعالیت دانشجویان

و...

گفتنی است علاقمندان جهت عضویت در این کانال خبری می‌توانند با ارسال پیام به شماره‌ی واتساپ 09034941972، لینک عضویت در آن را دریافت نمایند و یا از طریق آدرس زیر، عضو این کانال شوند:

https://chat.whatsapp.com/

/حسین امیرعضدی


نظر شما :