دوازدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت به ایستگاه آخر رسید

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۹ کد : ۵۶۲۸۶ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۴۸
دوازدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت که هر ساله به‌منظور بزرگداشت فعالیت انجمن‌ها و اتحادیه‌های علمی‌دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود به ایستگاه آخر رسید.
دوازدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت به ایستگاه آخر رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانى معاونت فرهنگى و اجتماعى وزارت علوم، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه جشنواره بین‌المللی حرکت که فرایند دریافت آثار آن در سال گذشته انجام گرفته بود، روز یکشنبه ۱۹مرداد ماه  به‌دلیل شیوع ویروس کرونا  و با عنایت به دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید و به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

محمد هادی عسکری گفت: در این نمایشگاه مجازی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی فعال در دوازدهمین جشنواره هر یک در غرفه‌های مجازی خود به نمایش دستاوردهای انجمن‌های علمی‌دانشجویی دانشجویان خود پرداخته و در کنار غرفه‌های دانشگاهی، چهار بخش ویژه اتحادیه‌های انجمن‌علمی دانشجویی، بخش بین‌الملل، انجمن پویا و بخش ایده‌شو نیز به نمایش گذاشته می‌شوند.

مدیرکل فرهنگی وزارت علوم افزود سامانه مجازی نمایشگاه این جشنواره از ساعت ۹صبح روز یکشنبه ۱۹ مرداد ماه به آدرس festival.isic.ir افتتاح می‌ شود و پس از دو روز بازدید از نمایشگاه، روز سه شنبه ۲۱ مرداد ماه مراسم اختتامیه جشنواره به صورت برخط و با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد. همچنین در مراسم اختتامیه، علاوه بر اجرای برنامه‌های مختلف، برگزیدگان جشنواره دوازدهم در بخش بین الملل و دانشگاه های داخل معرفی می شوند.

عسکری گفت: در این جشنواره آثار انجمن‌های علمی‌دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور در ۹ حوزه کارآفرینی، کتاب، انجمن برتر، بخش ویژه، مسابقه، نشریه، فعالیت خلاقانه، محتوای دیجیتال و اختراع به رقابت پرداخته اند. 

در نهایت علاوه بر رونمایی از تندیس جشنواره، دانشگاه برتر در حوزه فعالیت‌های علمی‌دانشجویی و همچنین اتحادیه های برتر نیز معرفی خواهند شد.

 

 


( ۲ )

نظر شما :