جلسه کمیته صیانت اخلاقی و رفتاری دانشگاه گیلان برگزار شد

۳۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴ کد : ۵۵۹۵۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۷۹
به مناسبت گرامی داشت هفته عفاف و حجاب، جلسه کمیته صیانت اخلاقی و رفتاری دانشگاه گیلان در تاریخ ۲۸ تیر ماه ۹۹ در اتاق شورای معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.
جلسه کمیته صیانت اخلاقی و رفتاری دانشگاه گیلان برگزار شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه گیلان، در این جلسه خانم دکتر کریمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان ضمن خوش آمد گویی به اعضاء حاضر، با اشاره به تلاش های در حال انجام همه جوامع جهانی در مورد کاهش آسیبهای حاصل از ویروس کرونا ، ویروسی که سراسر جهان را در برگرفته  و مرگ جسمانی را در پی دارد اظهار داشتند در مورد صیانت اخلاقی و عفاف و حجاب که سلامت روحانی و سلامت جامعه را در بر دارد نیز باید چنین اندیشه ای  فرا گیر به وجود آید و طرحی در این زمینه به اجرا گذاشته شود. هفته عفاف و حجاب تنها به یک هفته خاتمه نخواهد یافت بلکه در طول سال باید بکوشیم تا در این زمینه و برای صیانت اخلاقی و رفتاری جامعه و دانشگاه و دانشجو و خانواده راه حلی بیاندیشیم.

 ایشان همچنین در این راستا اشاره داشتند که می توان از کلیپ ها و انیمیشن ها که در مورد عفاف و حجاب ساخته شده است فرزندان را به این موضوع سوق داد و  تاکید نمودند که پیوند عاطفی بین والدین و فرزندان نقش مهمی در تربیت فرزندان خواهد داشت.

 شایان ذکر است در این  جلسه هریک از اعضاء نظرات و پیشنهاداتی را مطرح کردند و تصمیماتی نیز در این راستا اتخاذ گردید.

در پایان این جلسه نیز از فعالان حوزه عفاف و حجاب در دانشگاه با اهدای لوح تقدیر، قدردانی بعمل آمد.


نظر شما :