برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش‌های معارفی، حفظ و آوایی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه شهید چمران اهواز شناخته شدند

۲۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۰ کد : ۵۵۹۲۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۹۱
نفرات برتر در بخش آوایی مرحله دانشگاهی سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان و راه‌یافتگان به مرحله کشوری در بخش‌های معارفی و حفظ قرآن، انتخاب و اعلام شدند.
برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش‌های معارفی، حفظ و آوایی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه شهید چمران اهواز شناخته شدند

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز، در بخش معارفی و رشته‌های حفظ قرآن، خانم‌ها فائزه جلالی (در رشته‌ی حفظ 20 جزء قرآن)، مائده مراغی (در رشته‌ی حفظ 5 جزء قرآن)، مدینه ساعد (در رشته‌ی سبک زندگی ایرانی و اسلامی) و آقای عیسی محمودی‌مزرعاوی (در رشته‌ی ترجمه و تفسیر قرآن) 
در مرحله دانشگاهی رتبه‌های برتر را کسب کردند و به مرحله کشوری سی و پنجمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور که به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد، راه یافتند. 
بنا به این گزارش، هم‌چنین در مرحله‌ی دانشگاهی بخش آوایی این جشنواره، آقایان محمد طرفی محیسن‌پور و دانیال یزدانی‌راد به ترتیب رتبه‌های اول و دوم رشته‌ی تلاوت تحقیق، سجاد کوشکی‌اصل رتبه‌ی اول رشته‌ی قرائت ترتیل و خانم‌ها معصومه آلبوغبیش رتبه‌ی اول تلاوت تحقیق، لیلا دورقی‌احمدی رتبه‌ی اول قرائت ترتیل، فردوس عبیات و کبری آل‌خمیس به ترتیب رتبه‌های اول و دوم دعا و مناجات‌خوانی را کسب کردند.
گفتنی است، پس از ارزیابی مجدد صوت دانشجویان در بخش آوایی از سوی داوران دانشگاه صنعتی اصفهان، نفرات برگزیده‌ی دانشگاه شهید چمران در این بخش نیز به مرحله کشوری جشنواره راه خواهند یافت. 
مرحله‌ی کشوری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، مهرماه سال 1399 به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.
سمانه کیامنش، دانشگاه شهید چمران اهوازَ


نظر شما :