اعلام برگزیدگان مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم دانشجویان دانشگاه سمنان

تعداد بازدید:۷۵۷
با حضور داوران مطرح کشوری و استانی، داوری آثار رسیده در بخش شفاهی مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم دانشجویان دانشگاه سمنان انجام شد .
اعلام برگزیدگان مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم دانشجویان دانشگاه سمنان

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سمنان ؛ معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : طبق دستورالعمل اجرایی سی و پنجمین جشنواره، این دوره از رقابت ها بدون حضور  دانشجویان و به صورت مجازی در بخش های آوایی شامل قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان، دعا و مناجات خوانی، تواشیح و معارف قرآنی در 14رشته برگزار شد.
به گفته دکتر بهروز گل محمدی داوری این مرحله از مسابقات را داوران مطرح استانی و بین المللی؛ استاد محمدلطیف مجیب در بخش تجوید، استاد حسن رجبی در بخش حسن اجرا و وقف و ابتدا و استاد محسن سفیدیان در بخش صوت و لحن بر عهده داشتند.
بر این اساس در رشته قرائت ترتیل روح ا... اخلاقی ، حسین شمس ناتری ، دانیال ملکی، مهدی مرادی، سیدعلیرضا طباطبایی در رشته قرائت تحقیق آقایان علی کرمی، امیرحسین شعبانی در رشته اذان ایمان شجاعی ها ، امیرحسین مددیاری و در رشته دعا و مناجات خوانی محمدجواد زحمتکش و محمدهادی صفری نادری به عنوان برگزیدگان مرحله دانشگاهی اعلام شدند.
دکتر بهروز گل محمدی افزود: نامبردگان به عنوان راه یافته نهایی به مرحله منطقه ای محسوب نشده و ارزیابی مجدد از طریق ارسال فایل قرائت برگزیدگان مرحله دانشگاهی به دبیرخانه مرحله سراسری در دانشگاه صنعتی اصفهان انجام خواهد شد.

 


( ۶ )

نظر شما :