مهلت ارسال پایان نامه ها تا اول مهرماه ۱۳۹۹

تعداد بازدید:۹۶۷
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی، با توجه به تعویق زمان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مهلت ارسال پایان نامه های برتر دینی و قرآنی تا اول مهرماه سال ۱۳۹۹ تمدید شد
مهلت ارسال پایان نامه ها تا اول مهرماه ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی، در فراخوان نوزدهمین جشنواره ملی پایان ‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان که در تاریخ 30 بهمن ماه 1398 به دانشگاه ها ارسال شده بود مهلت ارسال پایان نامه ها اول اردیبهشت ماه 1399 ذکر شده بود.

بنابراین کلیه پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا که در ترم دوم سال تحصیلی گذشته و همچنین در طول سال تحصیلی جاری دفاع شده باشند امکان شرکت در این دوره را خواهند داشت.

متقاضیان لازم است پایان نامه های خود را در قالب‌ فایل الکترونیکی (به همراه مشخصات کامل خود) به نشانی الکترونیکی دبیرخانه به آدرس quranmsrt.ir@gmail.com ارسال نمایند.

لازم به ذکر است در این دوره از جشنواره، دو بخش ویژه «نماز» و «امر به معروف و نهی از منکر» در نظر گرفته شده است که پایان نامه های مرتبط با موضوعات فوق به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه ای نیز پیش بینی شده است.

نشانی دبیرخانه جشنواره: تهران، شهرک قدس، خیابان خوردین، ‌خیابان هرمزان، نبش پیروزان جنوبی، ساختمان وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری، طبقه 12، اداره کل فرهنگی و اجتماعی

شماره تماس جهت هماهنگی: 82233245-


نظر شما :