فراخوان شرکت در بخش های معارفی و آوایی جشنواره سراسری قرآن و عترت

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹ کد : ۵۵۰۷۲ اخبار دانشگاه جشنواره قرآن و عترت
تعداد بازدید:۱۳۷۱
مرحله دانشگاهی سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در دو بخش معارفی و آوایی به کوشش دفتر فعالیت های قرآنی دانشگاه شهید چمران اهواز وابسته به مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی، آغاز به کار کرد.
فراخوان شرکت در بخش های معارفی و آوایی جشنواره سراسری قرآن و عترت

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز، بخش معارفی این جشنواره شامل آشنایی با احادیث اهل بیت، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین، حفظ موضوعی قرآن کریم، احکام، پرسمان معارفی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی است. همچنین بخش آوایی شامل رشته های تلاوت تحقیق، ترتیل، دعا و مناجات خوانی، اذان (ویژه برادران) و تواشیح و هم‌سرایی (ویژه برادران) می باشد. 
بنا به این گزارش، دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در هر یک از رشته‌های بخش معارفی می توانند برای نام‌نویسی نهایتاً تا بیستم خردادماه جاری به سایت جشنواره به نشانی quranst.pnu.ac.ir مراجعه کنند. همچنین علاقه‌مندان به شرکت در رشته‌های بخش آوایی تا دهم تیرماه امسال مهلت دارند فایل‌های تهیه شده با دوربین یا تلفن همراه را به شماره تلگرام 09392647630 ارسال کنند. 
لازم به ذکر است، علاقه‌مندان برای آگاهی از اطلاعات کامل فراخوان سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویی، به نشانی www.farhangi.scu.ac.ir مراجعه کنند.
سمانه کیامنش، دانشگاه شهید چمران اهواز


( ۲۸ )

نظر شما :