جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره نشریات دانشجویی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه در وزارت بهداشت برگزار شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۷ کد : ۵۴۲۲۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۰۸
جشنواره نشریات دانشجویی کشور موسوم به جشنواره تیتر، هر ساله توسط یکی از دستگاه‌های آموزش عالی کشور برگزار شده و همه فعالان نشریات دانشجویی کشور آثار مطبوعاتی خود را در آن شرکت می‌دهند.
جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره نشریات دانشجویی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه در وزارت بهداشت برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی، به نقل از مفدا، این جلسه با حضور دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ،دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت،دکتر حسن زائری لطف مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، دکتر سیدعابدین حسینی آهنگری مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندس محمد  هادی عسگری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و حجت حجازی‌زاده رئیس اداره تشکل‌ها و نشریات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد

در این جلسه دستور العمل جشنواره با توجه به شیوع اپیدمی کرونا در کشور و نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «جهش تولید» مورد بررسی و بازنگری قرار گرفت. همچنین اعضاء بر روی چگونگی برگزاری جلسه با توجه به شرایط موجود کشور و شیوع بیماری کرونا و همچنین محورهای موضوعی جشنواره بحث و تبادل نظر کردند.

گفتنی است، میزبانی جشنواره تیتر ۱۱ که سال گذشته برگزار شد بر عهده وزارت علوم بود و مقرر است وزارت بهداشت در سال جاری جشنواره تیتر ۱۲ را میزبانی کند. پیش از این در سال ۱۳۹۶ میزبانی جشنواره تیتر ۱۰ بر عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.

 


( ۲ )

نظر شما :