دبیر ستاد ازدواج دانشجویی:

زمان اجرای ادامه طرح همسفر تا بهشت را اعلام کرد

۰۹ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۷ کد : ۵۳۸۶۵ اخبار ستادی اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۱۸۹۰
دبیرستاد ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: اعزام کاروان‌های باقیمانده زوج‌های دانشجو به مشهد در طرح ملی همسفرتابهشت پس از بازگشایی دانشگاه‌ها ادامه خواهد یافت.
زمان اجرای ادامه طرح همسفر تا بهشت را اعلام کرد

مهدی غلامی مقدم افزود: بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفرتابهشت) از یازدهم دی ماه ۹۸ آغاز و تا ۷ اسفند با میزبانی از ۸ هزار زوج دانشجو برگزار شد. اما به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان تشرف هفت هزار زوج باقیمانده فراهم نشد.

وی افزود: با توجه به درخواست های مکرر این تعداد دانشجویان، پس از اطمینان خاطر از عادی شدن شرایط و بازگشایی مجدد دانشگاه‌ها، برای تشرف آنها برنامه ریزی و اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

دبیر بیست وسومین دوره ازدواج دانشجویی ادامه داد: زوج های دانشجو تا اطلاع ثانوی که زمان اعزام آنها به مشهد مشخص می‌شود، می توانند با شرکت در ویژه برنامه پیک عاشقی ضمن فراگرفتن مهارت‌های زندگی، از جوایز ارزنده آن بهره مند شوند.

غلامی مقدم خاطرنشان کرد: علاقمندان برای استفاده از این ویژه برنامه می‌توانند به پایگاه اینترنتی ستاد ازدواج دانشجویی(nahad.ir) و یا اپلیکیشن باشگاه ازدواج (قابل دریافت از کافه بازار) مراجعه کنند.

 امسال در دوره زمانی دی ماه تا اوایل اسفندماه، حدود هشت هزار زوج دانشجو در قالب ۱۸ کاروان از دانشگاه‌های سراسر کشور به مشهد مقدس اعزام شدند اما با شیوع ویروس کرونا، این سفرها تا اطلاع ثانوی، تعلیق و ویژه‌ برنامه‌ای با عنوان "پیک عاشقی" برنامه ریزی شده است.

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی کشور هدف از اجرای برنامه پیک عاشقی را تداوم ارتباط با زوجهای دانشجو و استفاده بهینه آنان از اوقات فراغت ایجاد شده در اسفندماه و نیز ایام نوروز دانست و گفت: همه زوجهای دانشجوی کشور که تاریخ عقدشان از ابتدای سال ۱۳۹۳ تا پایان امسال باشد می‌توانند از این برنامه و مزایای آن بهره مند شوند.

غلامی مقدم افزود: اجرای ویژه برنامه پیک عاشقی از ۲۴ اسفندماه آغاز شده است و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه خواهد یافت و این برنامه شامل چهار مسابقه با عناوین "یار مهربان"، "تجربه نگاری"، "هفتگی" و "روزانه عیدانه" است و علاقه مندان برای اطلاع از جزئیات شرکت در این مسابقات می‌توانند به پایگاه اینترنتی ستاد ازدواج دانشجویی به آدرس nahad.ir یا اپلیکیشن باشگاه ازدواج (قابل دریافت از بازار) مراجعه کنند.

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی ادامه داد: ۲۰ سفر به مشهد برای ۲۰ زوج و دهها کارت هدیه بانکی را از جمله جوایز "پیک عاشقی" برشمرد و ادامه داد: زوجهای شرکت کننده در هر چهار بخش برنامه که بالاترین امتیاز را کسب کنند افزون بر جایزه دریافتی از بخشها، در قرعه کشی جایزه ویژه نیز شرکت داده می‌شوند.


( ۲۰ )

نظر شما :