تسلیت معاونان و مدیران وزارت علوم و سایر شخصیت‌ها به دکتر محمد فرهادی

۰۳ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۶ کد : ۵۳۸۱۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۹۵
درپی درگذشت پدر دکتر محمد فرهادی، وزیر پیشین علوم، تحقیقات و فناوری، شماری از مدیران ارشد این وزارتخانه و روسای پیشین و کنونی دانشگاه‌ها، این مصیبت را به وی تسلیت گفتند.
تسلیت معاونان و مدیران وزارت علوم و سایر شخصیت‌ها به دکتر محمد فرهادی

در پیام همکاران دکتر فرهادی در وزارت علوم آمده است:

«سلام علیکم بما صبرتم ‌فنعم عقبی‌الدار
بدینوسیله ارتحال مرحوم ابوی، حاج علی اصغر فرهادی را به آن دانشمند فرهیخته و استاد گرامی و خانواده مصاب تسلیت عرض می‌کنیم و برای آن مرحوم از خداوند متعال غفران و رحمت واسعه الهی و برای جنابعالی و سایر بستگان صبر جمیل خواستاریم.»
این پیام به امضای سید ضیاء هاشمی، محمدسعید تسلیمی، محمد روشن، مجتبی صدیقی، محمدحسین امید، وحید احمدی، مجتبی شریعتی ‌نیاسر، فتح‌الله مضطرزاده، محمدرضا رضوان‌طلب، داریوش سلیمی، علی خاکی‌صدیق، احمد معتمدی، محمود نیلی‌ احمدآبادی، محمود فتوحی، حسن صدوق، سعدان زکایی، مهدخت بروجردی، نصرت‌اله ضرغام، حسین عسگریان، ابراهیم ابراهیمی، عبدالحسین فریدون، حسین میرزایی، فضل‌الله ایرجی، فریدون رحیم‌زاده و وحید شالچی رسیده است.

در همین رابطه آقایان حجت‌الاسلام رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر سابق بهداشت و درمان، دکتر سید بصیر هاشمی، رییس مرکز تخصصی کاشت حلزون فارس و دکتر داودآبادی فراهانی، معاون سابق وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم در پیامهای جداگانه‌ای مصیت فقدان پدر وزیر پیشین علوم را به وی تسلیت گفته‌اند.

وزیر اسبق علوم نیز در پاسخ تسلیت همکارانش آورده است:
«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
با نهایت احترام و در کمال تواضع و ارادت و با عرض سپاس، بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از یکایک شما سروران که با ابراز همدردی بمناسبت فوت  پدر بزرگوارم موجب تسلی خاطرمان شدید، صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می‌نمایم.
امیدواریم خداوند بزرگ عنایت فرماید تا بتوانیم لطف و زحمات یکایک عزیزان را جبران نماییم.
محمد فرهادی»

گفتنی است، مرحوم علی اصغر فرهادی که از کارکنان بازنشسته مخابرات بود، در شب تحویل سال و مصادف با شهادت امام موسی کاظم(ع) بر اثر نارسایی کلیوی دار فانی را وداع گفت و در وادی‌السلام شاهرود به خاک سپرده شد.

​​​​​​​


نظر شما :